Doda obnaża prawdę o Agnieszce Jastrzębskiej. PUBLICZNIE. "Skandal na najniższym poziomie"

Doda odebrała statuetkę SuperGwiazdy na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Podczas swojego przemówienia nie szczędziła słów krytyki Agnieszce Jastrzębskiej.

Doda i Agnieszka Jastrzębska od kilku dobrych miesięcy toczą medialną wojnę. Wszystko zaczęło się, kiedy piosenkarka nazwała dziennikarkę "kłamliwą szują". Mówiło się wtedy, że Rabczewska ma żal do Jastrzębskiej o to, że zmieniła do niej nastawienie, odkąd zaczęła udzielać się w programie największego wroga Dody, Agnieszki Woźniak-Starak.

Teraz ich konflikt przybrał na sile. Portal "Jastrząb Post" prowadzony przez Jastrzębską pokazał wideo, na którym widać, jak Doda próbuje pozować fotografom w Cannes, ale ci nie są szczególnie zainteresowani.

Na odpowiedź piosenkarki nie trzeba był długo czekać. W długiej przemowie podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady Doda odniosła się do tej sytuacji i nie przebierając w słowach skrytykowała dziennikarkę za próbę jej publicznego ośmieszenia.

Pewna dziennikarka za bramkami czerwonego dywanu nagrywała moją dezorientację. Ja byłam pierwszy raz w tej nowej roli. Czy to grzech się uczyć?! A ona wysłała ten film jako donos do Polski, uważając to za największy sukces w swojej delegacji w Cannes - mówiła Doda.
Czy wygenerowanie skandalu na najniższym poziomie tam, gdzie go nie ma,  z premedytacją przeinaczania faktów, by obśmiać swoją koleżankę [byłyśmy kiedyś koleżankami - wtrąc.] jest godne? Czy tak robi Polka Polce? Czy tak robi kobieta kobiecie? - kontynuowała. 

W tym samym przemówieniu piosenkarka nawiązała do swoich "trudnych" początków w show-biznesie. 

Moje życie nie było usłane różami. Ja nie miałam łatwo od samego początku. Jako nastolatka udzieliłam pierwszego wywiadu dla największej polskiej gazety, ugościłam panią w swoim domu. Następnego dnia przeczytałam słowa, których nigdy w życiu nie wypowiedziałam. Ten wywiad miał na celu zdyskredytować moją osobę. Pewnie na moim miejscu każdy by się poddał, ale ja postanowiłam zostać sobą w świecie, w którym trudno szukać słowności i prawdy. Na ponad pół miliona publikacji na mój temat jedynie 30% z nich jest zgodna z prawdą - mówiła Rabczewska.

A wy, po której stronie konfliktu stoicie?

MM

Zapytaliśmy Dodę, z kim nigdy nie poszłaby na kolację. Odpowiedź? TOTALNIE w jej stylu

Więcej o:
Komentarze (99)
Doda obnaża prawdę o Agnieszce Jastrzębskiej. PUBLICZNIE. "Skandal na najniższym poziomie"
Zaloguj się
 • Gość: wariat

  Oceniono 109 razy 81

  Z całym szacunkiem dla nauki i rozwoju ale czego ona tam się chciała uczyć? Wystarczyło przejść czerwoną wykładziną do celu , czyli na pokaz filmowy czy jaki tam był cel , chyba to nie jest takie skomplikowane ? .Większą wiochę i tak zrobili na pokazie Davida Lyncha aż głupio było patrzeć co odwalił kolega Dody i nawet Jastrzębskiej tam nie było .. no chyba, że filmowała komórką zza węgła

 • Gość: star

  Oceniono 81 razy 59

  A jakiś skandal z udziałem pani Doroty, miał wysoki poziom?

 • Gość: Roman

  Oceniono 80 razy 56

  Mocno i do reszty upadła a teraz szuka winnych.
  Niech podziękuje swojemu torebkowemu,bo też miał w tym swój srogi udział.

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 55 razy 45

  Jak ona może mówić o szacunku!
  Ma krótką pamięć niech sobie przypomni swoje szczekanie do Steczkowskiej , Górniak i kilkunastu innych osób, Ona może się wyśmiewać z innych ale jej przemarszu na czerwonym dywanie to już wara pokazać. Śmieszna jest a to przemówienie żenujące Polka Polce

 • Gość: paua

  Oceniono 58 razy 44

  doda nagraj wreszcie plyte a nie swiec dupa przed calym swiatem, moze wtedt zyskasz troche szacunku!!

 • Gość: Lala Lein

  Oceniono 56 razy 42

  Czy Polka Polce, znajoma znajomej i inne farmazony patetyczne, które wygłaszała Doda, pokazuje niekorzystne zdjęcie pleców i wysyła do największego g**wna o gwiazdach? Doda kłamie. Pokazuje jak wyreżyserowaną jest postacią. Coś strasznego.

 • Gość: ww

  Oceniono 37 razy 33

  To niestety problem wielu zawodów, im większa miernota, tym większe parcie i brak jakichkolwiek zahamowań. Utalentowani ludzie odnoszą sukcesy dzięki talentowi, a jak go brak a się koniecznie chce błyszczeć, to zostaje walenie z łokcia, do tego kłamstwa, manipulacje.
  Rabczewska może i dobrze sie zapowiadała w wieku 16 lat, ale jak surowa była tak jest dalej.
  Nie zastanawiało was dlaczego ona nigdy nie brała udziału w eliminacjach do Eurowizji? Bo tam trzeba śpiewać na żywo, a w wykonaniu Dody do jest jakaś muzyczna masakra.
  Można było się o tym przekonać m.in. w finale Szansy na sukces, gdzie śpiewali zapraszani do niej wokaliści oraz zwycięzcy odcinków. Była między innymi Kozidrak, była i Doda. To - niestety - też było na żywo. Nie dało się tego słuchać, a mina Kozidrak - wszyscy razem siedzieli na scenie - była bezcenna
  Jak żenująco sie zachowała w Cannes każdy widział na filmie naocznie, i żadne obrażanie Jastrzębskiej nic nie da. Było to zenujące, i tyle.
  Zapomniała w tym potoku słów wspomnieć o poczynaniach swojego fagasa na premierze Davida Lyncha, gdzie rezyser musiał wezwać ochronę, żeby go uwolniła od natręta.
  A Dorotka puszcza na swojej stronie początek filmiku, ubarwiając go tekstem - "Mój kolega z naszej firmy jedyny pośród producentow z całego świata, który mógł pogratulować po premierze filmu reżyserowi David Lynch!!! Brawo mrStepien!!!!!"

  Nie przewidziała jednak, ze cały filmik trafi do sieci:
  youtu.be/HkZazX9O0n8

  i na początku dokładnie widać, jak Lynch próbuje się pozbyć natręta, i gestem wzywa ochronę, a potem lekko zaniepokojony pyta partnerki, kto to w ogóle był, i pokazuje na usta, ze coś tam gadał .... Widać nawet jak przez dłuższą chwilę, patrzy jak ochrona go wyprowadza.

  No, i to jest kolejny argument za tym, że miejsce buractwa jest na polu, a nie na salonach...

 • Gość: DOMI

  Oceniono 39 razy 27

  KIEDY TO TO ODPOWIE WRESZCIE ZA NAPAŚCI, NĘKANIA I POBICIA?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX