Doda ośmieszyła się w Cannes? Odpowiada Jastrzębskiej i pokazuje DOWODY. "Zazdrosna koleżanka stoi pod barierkami"

Choć Doda na czerwonym dywanie wyglądała pięknie, uwaga mediów skupiła się na filmiku krążącym po sieci. Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć jego autorce. I pokazać, ile dzięki niej zyskała.

Widzieliście filmik, na którym widać, jak Doda przechadza się po czerwonym dywanie w Cannes? Serwis jastrząbpost.pl pokazał nagranie, na którym widać jak piosenkarka próbuje pozować fotografom, a potem sprzecza się z hostessą. Doda zareagowała BARDZO szybko. I odpowiedziała wprost Agnieszce Jastrzębskiej, przebywającej obecnie w Cannes redaktor prowadzącej wspomnianego serwisu.

Piosenkarka najpierw wstawiła zdjęcie ze wspomnianą hostessą:

Potem pokazała nagranie, na którym widać m.in. bukiet kwiatów i bilet na dzisiejszą premierę "Twin Peaks". Jak wyjaśniła Doda, podczas kolacji pokazała sławne już nagranie jednemu z organizatorów, który w ramach przeprosin wysłał jej róże, a bilet zamienił na "vipowski".

Wiedzieliśmy, że Doda szybko odpowie Jastrzębskiej. Spodziewaliście się, że zrobi to w taki sposób?

Zapytaliśmy Dodę, z kim nigdy nie poszłaby na kolację. Odpowiedź? TOTALNIE w jej stylu

JM

Więcej o:
Komentarze (45)
Doda ośmieszyła się w Cannes? Odpowiada Jastrzębskiej i pokazuje DOWODY. "Zazdrosna koleżanka stoi pod barierkami"
Zaloguj się
 • Gość: Greta

  Oceniono 81 razy 75

  Pojechać do Cannes i zrobić sobie zdjęcie z hostessą, zamiast którymś z artystów... ma sens.

 • Gość: zmeczonapisem

  Oceniono 68 razy 54

  Czyli kretynka doniosla na hostesse, ktora nie chciala sobie z byle kim robic selfie. Baba z kazdym rokiem zycia robi sie glupsza. Az strach pomyslec, jak sie bedzie zachowywac po 60-tce.

 • Gość: alga

  Oceniono 50 razy 44

  Kiedyś w greckiej knajpce na Santorini przy stoliku obok, gość zaczął besztać kelnera za to, że mu makaron przełamali na pół. Chociaż problem był żaden a facet zachowywał się nieprzyjemnie, przyleciał właściciel, przeprosił i zaserwował od firmy jakieś smakołyki. Tak to juz jest na świecie, że wszędzie znajdzie się jakiś burak, a mądry człowiek w takim przypadku stara się załagodzić sprawę zamiast szarpać ze świrem. Jeśli faktycznie przyniesiono jej te kwiaty, to tylko dlatego, że doświadczeni gospodarze tak postępują z niesfornymi gośćmi. Niestety Doda to Doda, więc zamiast dać sobie spokój jak na kulturalnego człowieka przystało, miota się, drąży i wali głową w mur do samego końca. Wszyscy widzieli jak bezskutecznie pręży się przed obojętnymi fotografami i bezładnie plącze wśród obcych ludzi. I wszystko byłoby ok, bo takich jak ona niktosiów pałętało się tam sporo i nie ma w tym nic zaskakującego ani zdrożnego, gdyby nie buńczuczne wpisy i relacje na społecznościówkach. Ośmieszyła się totalnie przez własną głupotę i zarozumialstwo. Vipowski bilecik trafiony przez przypadek tego nie zmieni.

 • Gość: -ta

  Oceniono 42 razy 28

  Starzeje się Dorotka. Radzio juz nie targa walizek z lotniska. Nastoletnie fanki znalazły sobie inną Natalię, czy Marinę. Usteczka jak po ugryzieniu osy, a cera zniszczona ekscesami (jak to było ze świętowaniem urodzin?). Wiek już raczej balzakowski, a tu ani dziecięcia, ani prosięcia, ani nawet chłopięcia. No i niestety nic nie potwierdza tego jakoby wysokiego IQ. Jak żyć? Może wrócić do Ciechanowca i pracować w Domu Kultury? E, nie, tam trzeba mieć wykształcenie.

 • Gość: maciej

  Oceniono 32 razy 26

  eh doda..i tak chcesz do konca zycia sie osmieszac ?? serio?

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 23

  Ale Dodzie gul skoczył,a podobno już wyrosła z odpowiadania na zaczepki...😂

 • Gość: koko

  Oceniono 22 razy 18

  Zapewne Doda nie zrozumiala co hostessa do niej mowila,myslala, ze chce sobie zrobic z nia zdjecie, ale obciach.Nie moge sluchac tej idiotki Dody, robi z siebie wielka artystke, na ktora nikt uwagi nie zwracal. Teraz jej glupi komentarz, ze jej ktos zazdrosci.Takie osoby jak Doda robia wstyd dla Polski i Polakow.

 • Gość: Hej

  Oceniono 26 razy 18

  Po pierwsze to była inna hostessa a po drugie kwiaty sama sobie mogła kupić a bilet dostała bo może ktoś zrezygnował. Ale pustak się cieszy jakby była nie wiadomo kim

 • Gość: gośç

  Oceniono 22 razy 16

  jaka ona jest brzydka i do tego ma poważne problemy psychiczne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX