Julia Pietrucha zerwała kontakt z mężem? Padają mocne oskarżenia: Okradła mnie osoba, której najbardziej ufałem

Julia Pietrucha po 7 latach małżeństwa rozstała się z Ianem Dowem? Na to wskazuje wpis artysty na Facebooku, w którym oskarża żonę o kradzież.

Julię Pietruchę i Iana Dowa łączyło nie tylko uczucie, ale też miłość do muzyki i praca. To ostatnie okazało się być mieczem obosiecznym: wspólny muzyczny projekt najpierw ich do siebie zbliżył, a ostatecznie - jak się okazuje - poróżnił. Rok po premierze płyty "Parsley" Ian zamieścił na Facebooku wpis, w którym rzuca mocne oskarżenia pod adresem żony. Twierdzi, że Pietrucha przywłaszczyła sobie autorstwo ich wspólnego dzieła, po czym zerwała z nim wszelki kontakt.

Jest mi ciężko na sercu, kiedy takie wspomnienia, jak to, pojawiają się na moim Facebooku. To był wspaniały projekt. Włożyłem w niego całe serce i duszę, a to, że został tak dobrze przyjęty przez przyjaciół i rodzinę napawało mnie dumą - napisał Ian.
Minął rok, a ja od bardzo dawna nie słyszałem ani tej piosenki, ani nie oglądałem tego wideo. Nienawidzę tego projektu, bo przynosi mi ból. Nie chodzi o jego zawartość, bo nadal jestem dumny z mojej pracy, ale boli mnie fakt, że został mi ukradziony przez osobę, którą kochałem i której ufałem najbardziej na świecie. Julia zablokowała ze mną wszelki kontakt i nie odnosi się do żadnej dotyczącej mnie sprawy. Jedynie poza walizką, z którą wróciłem do Stanów, wszystkie moje dobra materialne są w jej posiadaniu, a także cała moja praca i biznes, z których wciąż korzysta. Śpiewa, więc w pewien sposób przypisuje sobie ich autorstwo - dodaje mąż Pietruchy.
Chciałbym móc ją pozwać. Bardzo bym tego chciał, ale nie jestem do tego zdolny... jeszcze...
Dzisiaj jestem szczęśliwym człowiekiem i widzę cel w życiu. Moja nowa firma Dino wypełnia moje życie radością. Jedyne, co negatywne, to okropna pustka pozostawiona przez tę kobietę, której kiedyś oddałem wszystko - podsumowuje mężczyzna.

Skontaktowaliśmy się z Julią Pietruchą, ale odmówiła skomentowania sprawy.

To bardzo prywatna sprawa. Nie chciałabym się odnosić do tej sytuacji.

Aktorka poznała Iana kilka lat temu podczas zdjęć do filmu "Styria".

Brałam udział w zdjęciach na Węgrzech. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej z mojej strony. Gdy go zobaczyłam, oblałam się rumieńcem - mówiła jeszcze rok temu Pietrucha w wywiadzie z magazynem "Viva!".

Zakochani w 2011 roku w tajemnicy wzięli buddyjski ślub. Uroczystość odbyła się w słonecznej Kaliforni, z dala od fotoreporterów i mediów.

MM

Więcej o:
Komentarze (88)
Julia Pietrucha zerwała kontakt z mężem? Padają mocne oskarżenia: Okradła mnie osoba, której najbardziej ufałem
Zaloguj się
 • marrtka_b

  Oceniono 122 razy 68

  Weryfikujcie to co komentujecie. Gość był w Polsce przez lata na utrzymaniu żony/dziewczyny.
  Na jej płytę wspólnie z Julią napisał kilka tekstów - nie wiadomo ile. Może jeden, może wszystkie. Nawet nie musi jej pozywać, wystarczy upomnieć się o tantiemy w ZAIKS.
  Gościa zwyczajnie nie stać na pozywanie kogokolwiek - za resztę pieniędzy, jakie dała mu Julia kupił stara karetkę pogotowia i ją wyremontował.
  Przejrzałam wczoraj jego profil i dość często pojawiają się tam wątki finansowe - a to nie ma na bilet lotniczy, a to nie ma na coś jeszcze, a to ostatnie grosze wydał na samochód.
  Ponieważ sama mam za sobą związek z facetem, który sam nie potrafił na siebie zarobić - wpisy Iana brzmią aż nadto znajomo....
  Już znalazł sobie jakąś Lindsey - pewnie następna frajerka do fundowania wakacji...

 • Gość: Beabetka

  Oceniono 58 razy 34

  Przystojny ale chyba mało przystosowany do naszej rzeczywistości. Julka dzielnie pracowała na nich oboje jak się wydaje. Niedojrzały facet

 • Gość: śmieszne czasy

  Oceniono 52 razy 32

  Wypłakał się na Facebooku, że dał się wydymać babie. Dzisiejszy facet pełną gębą, czyli tzw miękka fajka. Ale brodę na drwala se zapuścił. Twardziel z lasu ha ha ha

 • Gość: Eeeeeee...

  Oceniono 39 razy 23

  tam projekt... Pukania Julki mu brakuje.

 • Gość: Roziu

  Oceniono 26 razy 16

  A kim oni w ogóle są, aby o nich pisać?

 • martuha

  Oceniono 25 razy 15

  nie kojarze tej pani, ale nawet jesli jest ona znana szerszej czesci spoleczenstwa, czy trzeba takie pierdy ciotki Gerdy zamieszczac na glownej stronie portalu? zreszta juz od dluzszego czasu glowne miejsce na stronie zajmuja plotki z dupy wziete o ludziach, o ktorych (chyba na szczescie) nie slyszalam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX