Ależ ten maluch jest uroczy! To syn znanego aktora. Ojciec zafundował mu przygodę. "W samą porę, żeby to zobaczyć"

Ten szkrab ma na imię Jack i jest synem znanego aktora. Ojciec zabrał go do Japonii na promocję swojego najnowszego filmu "Strażnicy Galaktyki". Tak, chodzi o Chrisa Pratta.

Być wiosną w kraju kwitnącej wiśni i nie zobaczyć kwitnących wiśni? Ten najwspanialszy bodaj okres w roku Chris Pratt spędza aktualnie w Japonii, w Tokio. Towarzyszy mu syn Jack. Gwiazda "Strażników Galaktyki" pochwaliła się filmem, na którym widzimy Jacka odważnie eksplorującego obrzeża parkowej alejki w Japonii. A dookoła zapierający dech w piersiach widok kwitnących wiśni.

Aktualna przygoda? Promowanie "Strażników Galaktyki II", które zaczyna się w Tokio. Będziemy tu przez 5 dni. W samą porę, żeby zobaczyć wiśniowe kwiaty w całym ich majestacie - napisał na Instagramie.

>>>>> WIĘCEJ ZDJĘĆ MAŁEGO JACKA

Prawda, że uroczy dzieciak? Jack to 4-letni jedyny syn Chrisa Pratta i Anny Faris. Na zdjęciach widzimy ich jako szczęśliwą i kochającą rodzinę, ale w listopadzie ubiegłego roku na Pratta i Faris posypały się gromy. Para porzuciła bowiem psa, którego wcześniej adoptowała ze schroniska. Chihuahua wabiąca się Pete została znaleziona wycieńczona na ulicy, a na podstawie wszytego pod skórę chipa ustalono właścicieli. Faris została ukarana mandatem wysokości 5 tysięcy dolarów i wpisana na czarną listę ośrodków zajmujących się adopcją zwierząt.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.