Jak Shakira poznała młodszego o 10 lat Gerarda Pique'a? W końcu zdradziła: Miałam mało do stracenia

Shakira w końcu zdradziła, jak zaczął się jej romans z piłkarzem Gerardem Pique'em.

Shakira wydała właśnie singiel "Me Enamore". Byłaby to jedna z wielu piosenek w jej dyskografii, gdyby nie tekst, bardzo osobisty, dotykający najważniejszych spraw w jej życiu. W piosence tej zdradza bowiem, jak rozpoczął się jej romans ze znanym piłkarzem hiszpańskim, młodszym o 10 lat Gerardem Pique'em.

Życie mnie zmieniło, tej nocy, kiedy cię poznałam. Miałam niewiele do stracenia i po prostu to się stało. Miałam wtedy biustonosz w paski i nieukończoną fryzurę i pomyślałam: On wciąż jest dzieckiem. I co ja mam zrobić? - śpiewa wokalistka.
Spójrz, jakie to piękne, jakie okrągłe usta i ta mała broda - opisywała go w piosence.
 

Shakira i Gerard Pique są jedną z bardziej sympatycznych par w show-biznesie. Chodzą ze sobą od 2010 roku i mają dwójkę dzieci: Milana i Sashę i - sądząc z tekstu piosenki - nie zamierzają na tym poprzestać.

Mogłabym mieć z tobą 10 dzieci, ale zacznijmy od pary.

10-letnia różnica wieku nie przeszkadza im, tworzą kochającą się rodzinę, a w jednym z wywiadów Shakira tak komplementowała swojego chłopaka:

Mój partner wspiera mnie we wszystkim, co robię. Jest to dla mnie ważne i dzięki temu czuję się świetnie.

Piosenka jest drugim singlem z jej najnowszego albumu, na którego premierę wciąż czekamy. Ciekawe, ile jeszcze wyznań tam znajdziemy.

JZ