Natalia Jakuła MIESIĄC po porodzie wraca do treningów. Pod zdjęciem dyskusja. "Najbezpieczniej jest poczekać 3 miesiące"

Natalia Jakuła wróciła do treningów zaledwie miesiąc po cesarskim cięciu. W komentarzach pod zdjęciem, które zamieściła rozwinęła się na ten temat żywa dyskusja.

Natalia Jakuła miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Jak widać, prezenterka nie próżnuje i jak najszybciej chce wrócić do formy sprzed ciąży. Faktem tym pochwaliła się przed swoimi obserwatorkami na Instagramie. 

Wróciłam. Na razie tylko pilates i rower, ale zawsze coś - napisała pod fotografią Jakuła.
 

W komentarzach nie zabrakło zachwytów nad zapałem młodej mamy. 

Super! Od czegoś trzeba zacząć. Trzymam kciuki, aby szybko wrócić do reszty aktywności fizycznych.
Wooow. Podziwiam. Ja też miałam cesarskie cięcie (wskazania ortopedyczne), ale długie miesiące minęły zanim wróciłam do ćwiczeń.

Jedna z fanek miała wątpliwości odnośnie wysiłku fizycznego w krótkim czasie po cesarskim cięciu, któremu Natalia się poddała.

A propos pilatesu, czy po cesarskim cięciu można robić ćwiczenia w pozycji plank?

Natalia nie pozostawiła tego pytania bez odpowiedzi. 

Najbezpieczniej poczekać te 3 miesiące ze wszystkimi ćwiczeniami angażującymi brzuch, ale ja powoli próbuję i jeśli przerzuci się ciężar ciała na przedramiona, to brzuch nie jest zbyt obciążony - odpowiedziała Jakuła.

Przy okazji partnerka Tomasza Iwana zdradziła także powody przez które nie rodziła naturalnie.

A jakie były wskazania do cc, jeśli można wiedzieć? Też mnie to czeka i chyba bardziej się boję niż porodu naturalnego - zapytała fanka.
"Ja chciałam CC, ale miałam też kilka wskazań, więc idealnie. Złe położenie dziecka, plus mało wód itp. - napisała Natalia."
Ale Ci dobrze. Ja miałam komplikacje po CC i dopiero 4 miesiące po, mogłam wrócić z powrotem na siłownię. Ja osobiście polecam cesarskie cięcie tylko z przyczyn medycznych. To jest jednak operacja, poważna ingerencja w ciało kobiety - dodała kolejna z obserwatorek.

A wy co myślicie o tak szybkim powrocie do ćwiczeń po cesarskim cięciu? Są tu jakieś młode mamy?

MM

Natalia Jakuła ćwiczyła w czasie ciąży. Ale teraz przestrzega przyszłe mamy przed jednym. "Nie powinny..."

Co myślicie o tym, że Natalia tak szybko po rozwiązaniu ciąży wróciła do treningów?
Więcej o: