Agnieszka Kaczorowska ma nowego chłopaka! Wiemy, kim jest jej wybranek. "Wreszcie odnalazła upragnione szczęście"

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwie zakochana! Jej nowy partner to muzyk, Maciej Zadykowicz. Razem występują w spektaklu o życiu Jana Pawła II.

Agnieszka Kaczorowska do tej pory nie miała szczęścia do miłości. Choć wielokrotnie była łączona z różnymi nazwiskami, żaden związek nie potwierdził się oficjalnie. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka wreszcie odnalazła szczęście u boku mężczyzny. Jak informuje "Party", jej wybrankiem jest Maciej Zadykowicz, muzyk, z którym pracowała w Sosnowcu przy spektaklu "Karol". Ich wspólne zdjęcia z prób do spektaklu już od dawna można zobaczyć na Instagramie Kaczorowskiej.

 

Jak czytamy w tygodniku, dzięki nowemu partnerowi Kaczorowska rozkwitła i całkowicie zmieniła priorytety.

Kiedyś wszystko podporządkowywała karierze. Teraz zrozumiała, że potrzebuje czasu, aby cieszyć się życiem i pielęgnować uczucie! To dobrze, bo wydaje się, że u boku Maćka wreszcie odnalazła upragnione szczęście - mówi koleżanka tancerki.

Zadykowicz jest absolwentem Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku, komponuje i pisze teksty swoich piosenek. Za jego namową Kaczorowska postanowiła nawet zainwestować w lekcje śpiewu. Wiele utworów Zadykowicz wrzuca także do sieci.

 

Trzymamy kciuki za nową parę!

Zobacz wideo

MK