Nowa aplikacja Plotek.pl!

Nowa aplikacja Plotek to dużo łatwiejszy dostęp do najświeższych newsów z życia gwiazd. Bądź zawsze na bieżąco, komentuj, przeglądaj galerie zdjęć, fotostory i materiały wideo bezpośrednio w aplikacji.

Chcieliśmy Wam zaprezentować zupełnie nową, jeszcze gorącą wersję aplikacji stworzonej specjalnie z myślą o Was, czyli czytelnikach serwisu Plotek.pl. W nowej wersji nawigacja jest jeszcze wygodniejsza - łatwo wybierzesz między newsami, galeriami i wideo!

POBIERZ APLIKACJĘ PLOTEK NA ANDROIDA

POBIERZ APLIKACJĘ PLOTEK NA iOS

Co znajdziesz w naszej aplikacji?

NEWSY
Najświeższe newsy i gorące plotki z życia gwiazd zobaczysz bezpośrednio w przewijanym streamie aplikacji - wszystko w jednym miejscu. Zawsze aktualne i odświeżane z minuty na minutę. Teraz możesz komentować newsy i przeglądać komentarze innych.

Nowa aplikacja Plotek.plNowa aplikacja Plotek.pl Plotek.pl

 GALERIE I WIDEO
Oglądaj zdjęcia gwiazd i ciekawe wideo w aplikacji nie martwiąc się o ilość pobieranych danych - jakość materiałów dostosuje się do szybkości Twojego łącza.

Nowa aplikacja Plotek.plNowa aplikacja Plotek.pl Plotek.pl

 NIE PRZEGAP
Odbieraj powiadomienia o plotkach z pierwszej ręki, od razu i najszybciej dzięki powiadomieniom push, które możesz włączyć lub wyłączyć w każdej chwili.

Nowa aplikacja Plotek.plNowa aplikacja Plotek.pl Plotek.pl

 CO NOWEGO?

- Ułatwiliśmy dostęp do wiadomości. Podzieliliśmy je na trzy sekcje: newsy, galerie, wideo

- Można dodawać i przeglądać wszystkie komentarze (w wersji Android także je oceniać)

- Zrobiliśmy nową, wygodniejszą nawigację

- O najważniejszych wydarzeniach dowiesz się dzięki powiadomieniom push, w nowej wersji będziecie je mogli dowolnie włączać i wyłączać.

Nowa aplikacja Plotek.plNowa aplikacja Plotek.pl Plotek.pl

Więcej o: