"Przy 160 cm ważę... Według przyjętych standardów, jestem otyła". Gwiazda pokazała zdjęcie 4 m-ce po porodzie

Pink opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym solidaryzuje się z wieloma kobietami po ciąży. Fanki podziękowały jej za tak szczere wyznanie.

W show-biznesie wiele gwiazd ulega presji, by zaraz po urodzeniu dziecka w błyskawicznym tempie pozbyć się nadprogramowych kilogramów i znów mieć pięknie wyrzeźbione ciało. W pogoni za tymi nierealistycznymi standardami, kobiety często tracą zdrowy rozsądek i intensywnie ćwiczą na siłowni. W opozycji do tego jest znana wokalistka, Pink urodziła w grudniu i co prawda po ciąży schudła już 12 kilogramów, ale nadal nie odzyskała dawnej formy. I nie ma z tym najmniejszego problemu.

Najlepszym tego dowodem jest poruszający wpis, jaki zamieściła na swoim Instagramie. W ten sposób artystka solidaryzuje się z innymi kobietami, które z powodu panujących standardów, mogą mieć kompleksy.

Uwierzycie, że ważę 75 kilogramów przy 160 centymetrach wzrostu? Według panujących standardów jestem otyła. Wiem, że taka waga to nie jest mój cel, ale do cholery, naprawdę nie czuje się otyła. Dobrze mi z sobą. Dziewczyny, nie przejmujcie się tymi skalami - napisała.
 

Na reakcje internautek nie trzeba było długo czekać. Były zachwycone postawą artystki i podziękowały jej za ten szczery wpis.

Dziękuje Ci za te słowa, jesteś niesamowitą kobietą.
Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Dziękuję!
Nie przejmuj się żadnymi skalami i metkami. Każda z nas jest piękna na swój sposób!
Inspirujesz mnie każdego dnia, nie wszystkie kobiety od razu chudną po ciąży i to jest jak najbardziej normalne. Dzięki Tobie jestem dumną kobietą i akceptuje siebie.

Trudno się z tymi wszystkimi słowami nie zgodzić. Brawa dla Pink za postawę!

AW

Makijażową wpadkę Kidman trudno zapomnieć. Aniston miała jeszcze gorszą! Polskie gwiazdy też mają swoje na sumieniu