Uma Thurman ma za sobą trudne rozstanie i walkę o córkę. Te zdjęcia to dowód, że W KOŃCU odżyła. "Zasłużyła na to"

Uma Thurman ma za sobą wyczerpującą walkę o opiekę nad córką, którą wygrała na początku tego roku. Na wakacjach w St Barths aktorka w końcu wygląda na zrelaksowaną.

Uma Thurman w styczniu zakończyła wielomiesięczną batalię z byłym partnerem o prawo do opieki nad córką. 46-letnia aktorka została głównym opiekunem prawnym 4-letniej Luny i w końcu mogła odetchnąć z ulgą. We wtorek wyglądała na bardzo zrelaksowaną, gdy wypoczywała na plaży w St Barths z przystojnym znajomym.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zasłużyła na to po tym, jak została wymęczona przez byłego partnera Arpada Bussona w batalii sądowej - komentuje "DailyMail.co.uk.

Nie tylko w sądzie Busson dał się aktorce we znaki. Związek z francuskim finansistą miał należeć do wyjątkowo burzliwych.

Zachowywał się agresywnie nawet przy dzieciach, krzyczał na cały dom. To bardzo traumatyczne przeżycie zarówno dla mnie jak i dla dzieci - mówiła aktorka.

Oprócz Luny, Thurman ma jeszcze dwoje dzieci z małżeństwa z Ethanem Hawke'em: 19-letnią córkę Mayę i 15-letniego syna Levona.

Dzieci sławnych matek. Czy dostrzegacie podobieństwo?

WJ

Więcej o: