Gwyneth Paltrow pokazała zdjęcie z ukochanym. Dzień później jej były miał urodziny. Co zrobiła? "Przykład dla par po rozwodzie"

Znana aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym. To ich pierwsza oficjalna fotka.

Od 2014 roku Gwyneth Paltrow spotyka się z Bradem Falchukiem, współscenarzystą i współproducentem m.in. takich seriali jak "American Horror Story" i "Glee". 

Do tej pory para rzadko pokazywała się razem w oficjalnych sytuacjach. Jedyne zdjęcia, jakie obiegły sieć, to te robione przez paparazzi. Fani długo czekali na to, aż oboje zaczną sobie wreszcie okazywać uczucia w mediach społecznościowych. W końcu doczekali się.

Aktorka wrzuciła na Instagrama wspólne zdjęcie z Bradem. Była to fotka z okazji jego urodzin, które obchodził 1 marca.

Wszystkiego najlepszego, przystojniaku - napisała Paltrow.
 
Zobacz wideo

Fani byli zachwyceni.

Wasze uśmiechy poprawiły mi dzień!
Wszystkiego najlepszego dla Was obojga.

Internauci poniekąd mogli się spodziewać tej oficjalnej deklaracji. Kilka dni wcześniej Falchuk zdradził, bowiem, jak para spędziła Dzień Zakochanych. Od tego zdjęcia był już tylko krok do selfie.

Udanych Walentynek - napisał.
 

Paltrow celebrując swój aktualny związek, nie zapomina o byłym partnerze, Chrisie Martinie. Po tylu latach wspólnego życia nadal pamięta, kiedy ten obchodzi urodziny. Tak się akurat składa, że dzień po Falchuku.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszego ojca na świecie. Bardzo Cię kochamy! - napisała Paltrow, udostępniając rodzinne zdjęcie.
 

Fani gwiazdy od razu się rozczulili.

Wspaniale! Jesteście przykładem dla wszystkich par po rozstaniu, że przez rozwód można przejść z klasą i tak, żeby nie ucierpiały na tym dzieci.
Powinniście napisać książkę o tym, jak rozstać się w zgodzie.
Jaka piękna rodzina!

MB