Małgorzata Foremniak w styczniu skończyła 50 lat. Wygląda FENOMENALNIE. A jej kreacja? Podzieliła internautów

Małgorzata Foremniak na Telekamerach zaprezentowała się w klasycznej czarnej kreacji. Choć wiele osób było pod wrażeniem, nie każdy podzielał entuzjazm.

Małgorzata Foremniak z roku na rok rozkwita. Niespełna trzy tygodnie temu aktorka obchodziła 50. urodziny, jednak patrząc na nią, trudno uwierzyć w jej wiek. Na Telekamerach to jej gwiazda błyszczała najjaśniej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

W czarnej sukni projektu Marc Cain Foremniak wyglądała młodzieńczo i z klasą. Pomógł także idealnie dopasowany makijaż, w którym główną rolę grały czerwone usta. Aktorkę pochwaliła za wygląd stylistka Dorota Wróblewska.

Telekamery mają już swoją tradycję. To dzień gwiazd telewizji.
Niestety większość gości do stylizacji podeszła bardzo poważnie. Panie dwoiły się i troiły, żeby wyglądać jak księżniczki. Przebieranek było wiele. Ciekawostką jest fakt, że najbardziej wystrojone nie miały nominacji :) Kolejny raz potwierdza się, że przebieranki działają na niekorzyść, bo można wyglądać śmiesznie, kiczowato, teatralnie lub tanio. Tylko cztery panie zwróciły moją uwagę. Mimo balowych kreacji wszystkie są sobą. Anita Werner Agnieszka Cegielska Ewa Wachowicz Małgorzata Foremniak - czytamy na profilu stylistki.

Innego zdania byli jednak internauci.

Studniówka lata '90-te, niestety.
Nie... Dół jeszcze tak, ale góra - koszmar... - pisali pod postem Wróblewskiej.

A co Wy sądzicie o stylizacji Foremniak?

MK

Więcej o: