Borys Szyc i Zofia Ślotała kiedyś byli parą. Teraz zjawili się na tej samej imprezie. Stylistka komentuje: Każde z nas...

Zosia Ślotała i Borys Szyc rozstali się w 2013 roku. Ostatnio wpadli jednak na siebie na premierze "Sztuki kochania". Jak wyglądają teraz ich relacje?

Zofia Ślotała i Borys Szyc przez ponad rok tworzyli jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu, jednak w 2013 roku ich drogi się rozeszły. Stylistka założyła rodzinę z Kamilem Haidarem i właśnie spodziewa się ich drugiego dziecka, natomiast aktor układa sobie życie z Justyną Nagłowską.

W show-biznesie nie jest jednak trudno na siebie trafić. Tak było i w tym przypadku. Szyc i Ślotała znaleźli się wśród gości premiery długo wyczekiwanego filmu "Sztuka kochania". Aktorowi towarzyszyła nowa partnerka, natomiast stylistka pozowała sama na czerwonym dywanie. Ponieważ na imprezie nie zrobiono im żadnego wspólnego zdjęcia, można było podejrzewać, że byli partnerzy raczej się unikają. Czy tak jest w rzeczywistości? Skontaktowaliśmy się z gwiazdą, aby dopytać ją o relację z Szycem.

To nie jest żadna sensacja. Mamy normalne relacje, nie omijamy się. Jesteśmy dorośli i każde z nas żyje teraz swoim życiem. Ja założyłam rodzinę i jestem szczęśliwa, i spełniam się. Borys i Justyna również wyglądają na dobrze dobraną parę. - przyznała Ślotała.

Zaskoczeni?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.