Gwiazda "Chirurgów" została mamą. W sieci uroczy film z chłopcem i... burza. "Jest na to za stara, to egoistyczne!" [SONDA]

Ellen Pompeo na pewno nie spodziewała się, że jej radosna nowina zostanie odebrana w ten sposób. Internauci stwierdzili, że 47-latka nie powinna była decydować się na kolejne dziecko.

Ellen Pompeo, znana z amerykańskiego hitu "Chirurdzy", pod koniec grudnia po raz trzeci została mamą. Serialowa Meredith Grey jest już mamą 7-letniej Stelli Luny oraz 2-letniej Sienny May. Tym razem aktorka i jej mąż, producent Chris Ivery, przywitali na świecie chłopca, który podobnie jak druga córka został urodzony przez surogatkę. Nowym członkiem rodziny gwiazda pochwaliła się na Instagramie, umieszczając uroczy film, którego głównym bohaterem jest mający kilka dni Eli Christopherem, wtulony w uśmiechniętą mamę.

 

Pod postem bardzo szybko pojawiły się tysiące pozytywnych komentarzy od uradowanych fanów, jednak nie wszyscy podzielali ten entuzjazm. Pod artykułem na portalu DailyMail.com internauci zarzucali jej, że 47 lat to nieodpowiedni wiek na zostanie mamą.

Życzę im powodzenia, ale nie wyobrażam sobie niczego gorszego niż zostanie rodzicem w wieku 47 lat! Samo myślenie o tym mnie wykańcza.
Jest zdecydowanie za stara, żeby mieć dzieci. Jakie to egoistyczne!
Już w wieku 40 lat jest nieco za późno, a co dopiero przy 47 - pisali.

Podzielacie zdanie internautów? Dajcie znać w naszej sondzie!

MK

Ellen Pompeo została mamą w wieku 47 lat. Czy to za późno?