"Dzień Dobry TVN" zakpiło z sylwestrowego makijażu "Pytania na Śniadanie". I to w mistrzowski sposób! "Cóż to się stało?"

Makijaż sylwestrowy z "Pytania na Śniadanie", śniadaniowego programu TVP 2, trudno będzie zapomnieć. Na jego temat pojawiają się bowiem kolejne żarty, nawet w konkurencyjnym "Dzień Dobry TVN". To dopiero jest trolling!

Makijaż karnawałowy rządzi się swoimi prawami. Przy jego wykonywaniu można więc pozwolić sobie na znacznie więcej, ważne, by było błyszcząco i wyraziście. Czasem jednak makijażyści za bardzo dają się ponieść fantazji, czego efekty mogliśmy zobaczyć w "Pytaniu na Śniadanie" na TVP 2. Sylwestrowa propozycja, która została tam zaprezentowana, co prawda spełniała wcześniej wymienione kryteria, ale z pewnością nie należała do udanych.

"Dzieło" makijażystki stało się jednak hitem Internetu i jednocześnie przestrogą, jak się w czasie karnawału nie malować. Prześmiewczy tutorial na jego temat nagrała jedna z blogerek, Maffashion, a Ewa Farna poszła o krok dalej i wystąpiła w nim na koncercie sylwestrowym. Teraz "Pytanie na Śniadanie" padło ofiarą dowcipu konkurencyjnego programu, "Dzień Dobry TVN". I to w mistrzowski sposób! W materiale poświęconym temu, jak zmywać tego typu makijaż zobaczyliśmy bowiem modelkę umalowaną tak jak w "PnŚ".

Na tym jednak nie koniec. Prowadzący - Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska - nie odmówili sobie żartobliwych komentarzy.

Porozmawiamy sobie teraz o tym, jak to zmyć. To piękne cudo z twarzy! - zaczęła Kalczyńska, wskazując na dzieło makijażystki.
Albo po pierwsze, cóż to się stało? To jest karnawałowy make-up? - spytał Sołtysik.
Żarty na bok. Makijaż rzeczywiście rządzi się swoimi prawami w Sylwestra. Ten... urządził się swoim prawem. Teraz nadszedł czas, żeby się go pozbyć - odpowiedziała prezenterka.

Na Facebooku "Dzień Dobry TVN" materiał już zyskał ponad tysiąc polubień, a internauci nie ukrywali, że są zachwyceni żartem stacji.

No, nieładnie tak drwić z konkurencyjnej stacji ;).
Jedyne, do czego nadaje się ten makijaż, to właśnie do zmycia! Gratulacje!
Brawo TVN. Cudna riposta! Gratulacje!
Śmiałam się w głos, jak to oglądałam.
"Dzień Dobry TVN" - robisz to dobrze! Mistrzowska riposta!

Niektórzy jednak nie powstrzymali się od kąśliwych uwag.

Odwet za małą oglądalność w Sylwestra? - napisała jedna z osób.

A co Wy sądzicie o odpowiedzi "Dzień Dobry TVN"? Przypomnijcie sobie, jak gwiazdy śmiały się z makijażu kilka dni temu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

AW

 

 

Więcej o: