"Pytanie na śniadanie" proponuje makijaż sylwestrowy, na który ciężko patrzeć. W sieci krytyka, także od specjalistek. "Skąd się biorą te panie?"

O makijażu, który zaprezentowano w programie śniadaniowym TVP2 można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest udany.

Już w sobotę sylwester, który dla niektórych jest okazją do eksperymentowania z wyglądem. Tego dnia nie obowiązują żadne zasady - ważne jedynie, by wyglądać wtedy wyraziście i krzykliwie. Właśnie dlatego wiele pań stawia wówczas na odważny make-up, do czego już wiele tygodni wcześniej zachęcają media, podrzucając rozmaite propozycje na oryginalny, błyszczący makijaż.

W czwartek swoje propozycje przedstawiło "Pytanie na śniadanie", jednak efekt metamorfozy, której została poddana modelka w trakcie trwania programu, przerósł najśmielsze oczekiwania widzów. Makijaż zaprezentowany przez specjalistów w śniadaniówce TVP2 bardzo szybko stał się tematem numer jeden na portalach społecznościowych. Słowa krytyki przedstawiły przeróżne specjalistki, w tym makijażystka Katarzyna Zielińska, która na swoim profilu na Facebooku dała upust swojej frustracji.

Aż nie wiem, jak skomentować. Przestają mnie już śmieszyć "umiejętności" tych Pań... Skąd się biorą? I co najważniejsze: po co...? By się rozreklamować??? A skutek? Dramat - napisała na Facebooku.

Internautki całkowicie zgodziły się ze słowami swojej makijażowej mentorki.

O mój Boże.. I to w podobno znanym, lubianym i szanowanym programie z dużą oglądalnością..
To chyba makijaż na Halloween:)
No, na pewno by się rzucała w oczy, ale czy o taki efekt chodzi? - czytamy pod postem.

A co Wy sądzicie o tym makijażu? Odważyłybyście się wyjść w podobnym z domu? ;)

MK

Więcej o:
Komentarze (49)
"Pytanie na Śniadanie" proponuje kontrowersyjny makijaż sylwestrowy. W sieci ostra krytyka, także od specjalistek. "Skąd się biorą te Panie?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: @

  Oceniono 41 razy 37

  To są chyba jakieś żarty!!!!! Szok

 • kocanka1954

  Oceniono 35 razy 35

  No cóż, jaka telewizja taki i makijaż.😲😱

 • Gość: Ja

  Oceniono 34 razy 32

  Koszmarny

 • Gość: Marta

  Oceniono 25 razy 25

  Takiej to nawet Leszek Pękalski by nie tknął. Co więcej, sam by się jej wystraszył i spierd...ł gdzie mak rośnie. Powiało grozą... "dobrej zmiany" w mediach publicznych ciąg dalszy!

 • Gość: Syfer

  Oceniono 38 razy 24

  Makijaż w sam raz dla pięknych i jakże atrakcyjnych przedstawicielek "dobrej zmiany" - Krystyny "wpierd@al@m sałatki" Pawłowicz, Beaty "królowej Bałtyckich plaż" Kempy czy Beaty "Agatki kumpeli Jacusia-Dudusia" straSzydło.

 • Gość: gonzoR

  Oceniono 22 razy 22

  dzieci w przedszkolu malują lepiej farbami plakatowymi

 • Gość: Moniqa

  Oceniono 24 razy 22

  Z tego co pamiętam to ten makijaż jeszcze nie jest skończony...pani wykonująca to cudo mówiła jeszcze chyba o cyrkoniach na brwi

 • Gość: morgana

  Oceniono 24 razy 18

  to co pokazano to nazywa się "dobra zmiana" lub "telewizja kurska", niestety... poziom całej tvp jest z dnia na dzień bardziej żenujący ... i my mamy płacić abonament ?!?!? za takie 'beleco' ?!?!?

 • Gość: Asia

  Oceniono 18 razy 18

  WTF??!!😂😂😂😂😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX