Blake Lively i Ryan Reynolds nie chcieli ujawnić imienia drugiej córki. W końcu je znamy. Zaskakująco tradycyjne

Dwa miesiące po narodzinach drugiej córki Blake Lively i Ryana Reynoldsa świat poznał jej imię. Siostrą James jest... Ines

Blake Lively i Ryan Reynolds nie ujawnili imienia drugiej córki. Za to zrobili co innego. Po dwóch miesiącach od jej narodzin para pokazała, jak wygląda. W dodatku, nie tylko jak ona, lecz także jej starsza siostra James. Na tym jednak nie koniec rewelacji. "US Weekly" udało się potwierdzić, jak nazywa się młodsza córka gwiazdorskiej pary - Ines. To dość zaskakujący wybór. Biorąc pod uwagę męskie imię, które dali swojej pierworodnej.

Pierwsze publiczne wystąpienie James i Ines miało miejsce zaledwie kilka dni temu. Ryan Reynolds odsłaniał  swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław i zabrał na ceremonię całą rodzinę. W rozmowie z dziennikarką EtOnline aktor wytłumaczył, czemu właściwie zdecydował się pokazać z nimi publicznie.

Normalnie nie ciągamy całej rodziny, ale tym razem pomyślałem sobie, że za 20 lat bym żałował, że nie było tu ze mną moich dzieci. Dlatego razem  zdecydowaliśmy, żeby wszyscy byli częścią tej wielkiej chwili.
Zobacz wideo

ZI

Więcej o: