Kourtney Kardashian wróciła do Scotta. Na krótko, już zerwali. Ma nowego faceta. To ex modelki Victoria's Secret

Kourtney Kardashian nie na długo przyjęła z powrotem wieloletniego partnera i ojca swoich dzieci. Celebrytka już ponoć ma nowego partnera, a jego historia miłosna jest bardzo ciekawa...

Życie miłosne Kourtney Kardashian było do tej pory dość stabilne. Cały czas trwała u boku Scotta Disicka, którego raz na jakiś czas odprawiała z kwitkiem przez jego kolejne epizody z pijaństwem i zdradami. Dopiero niedawno, gdy zerwali na dobre, Kardashianka zaczęła wieść bardziej intensywne życie miłosne. Kolejne romanse zaprowadziły ją ostatecznie znów do Disicka. Para pojechała razem na rodzinne wakacje, które - jak przekonuje "The Sun" - wcale nie odnowiły jednak ich miłości na dłużej. Kourtney ponoć teraz spotyka się bowiem z Younesem Bendjimą, modelem, byłym bokserem i... byłym Jourdan Dunn.

Jourdan Dunn to supermodelka, obecnie jeden z aniołków Victoria's Secret, której historia jest niczym amerykańska opowieść od pucybuta do milionera. Ostatnio od roku spotykała się z Younesem Bendjimą. Teraz jednak para "rozstała się w sekrecie" i zaledwie po miesiącu od cichego zerwania, 23-latek zaczął spotykać się z 37-letnią Kardashianką!

To dopiero początek ich znajomości, jednak widać, że dobrze im ze sobą - mówi źródło "The Sun".

Informator brytyjskiej bulwarówki zdradza więcej. To podobno on zerwał z Dunn.

Younes spędził z Dunn wspaniałe miesiące, jednak oboje byli tak zajęci, że ciągle się mijali i postanowili to zakończyć. Swoim przyjaciołom Younes wyznał, że to on podjął decyzję o rozstaniu. Teraz na spokojnie zaczyna układać sobie relacje z Kourtney  i naprawdę ją lubi. Nie są jeszcze gotowi, by ujawnić swój związek, jednak bez wątpienia jest między nimi chemia.

Hmm... Myślicie, że pasują do siebie?

ZI

 

Myślisz, że Kourtney i Younes pasują do siebie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.