Margot Robbie wzięła ślub! Trochę pokazała na Instagramie, trochę zdradzili jej znajomi. Pierwsze zdjęcie pary?! ŚWIETNE

Margot Robbie to jedna z najpiękniejszych hollywoodzkich aktorek. Jednak 26-latka nie jest już do wzięcia. Właśnie wyszła za mąż!

Margot Robbie zasłynęła rolą seksownej Naomi w "Wilku z Wall Street". Rola Harley Quinn w "Legionie Samobójców" tylko umocniła jej pozycję utalentowanej blond piękności. Dobra passa australijskiej aktorki trwa. W sobotę odbył się jej ślub.

Wybrankiem Margot jest jej długoletni chłopak, Tom Ackerley. Jak podaje australijski "Daily Telegraph", para pobrała się w Byron Bay. Aktorkę do ołtarza odprowadziła mama, a trójka rodzeństwa towarzyszyła jej podczas składania przysięgi. I... to właściwie wszystko, co wiemy. Ślub aktorki to jedna z najbardziej tajemniczych "gwiazdorskich" ceremonii od lat.

Para NIGDY nie potwierdziła, że jest zaręczona. Wielokrotnie donoszono, że Robbie i Ackerley się rozstali - Margot łączono m.in. z filmowymi partnerami.

Magazyn "People" poprosił menagera aktorki o komentarz, jednak nie otrzymał odpowiedzi. Na informacje o ślubie zareagowała jednak sama Margot. Pokazała pierwsze zdjęcie z mężem:

 

Fotografie z Australii wstawili też jej znajomi. Zobaczcie!

Zobacz wideo

JM