Conrado Moreno po 10 LATACH komentuje wypadek na skuterze. Nie tak, jak się spodziewacie

Conrado Moreno był jednym z uczestników kultowego swego czasu show TVP "Europa da się lubić". Wypadek, który tam mu się przytrafił, do tej pory jest wspominany przez fanów.

Conrado Moreno karierę zaczął robić jako przystojny i sympatyczny Hiszpan, który na antenie TVP opowiadał Polakom o zwyczajach, jakie panują w jego kraju. Jednak podczas jednego z odcinków "Europa da się lubić", Moreno wjechał na skuterze w siedzących na widowni ludzi. Wjazd stał się sławny i trudno znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszałby o tym nieszkodliwym wypadku.

Conrado odniósł się do zdarzenia na Facebooku. Okazuje się, że po niemal 10 latach, NADAL wzbudza ono emocje:

Nie ma dnia, by ktoś się nie wyśmiewał ze mnie w związku z moim 'znanym wjazdem' na skuterze prawie dziesięć lat temu w TVP. Najczęściej te komentarze często dość złośliwe pojawiają się w sieci - to było dla mnie ważne doświadczenie , nauczyło mnie ogromnego dystansu i pokory. Dziękuję za każdy komentarz i dobry i zły. Grunt to potrafić śmiać się z siebie i własnych błędów .

Fani gratulowali mu dystansu do siebie:

Fajnie, że masz do tej sytuacji dystans - pisali.
Conrado - ten skuter wzbudził wiele pozytywnych emocji...przeszedł do naszej scenograficznej historii jako niemal talizman ;-) Fajnie, że i Ty na niego wsiadłeś.
Film pełen uroku... jak cały Ty.
Ja pamiętam jak się sam śmiałem z tego, ale bardzo w porządku zachowaniem było pytanie z Twojej strony czy nikomu nic się nie stało:)

Dla przypomnienia, wideo z legendarnego już zdarzenia w historii polskiej telewizji (a raczej jej wpadek ;)).

 

Tęsknicie za Conrado i resztą sympatycznych obcokrajowców z "Europa da się lubić"?

JM