Agata Młynarska ma już nową pracę. Też w telewizji, ale w nowej roli. "To dla mnie ekscytujące wyzwanie"

Agata Młynarska od 1 września jest dyrektor rozwoju telewizji TLC. "To dla mnie zupełnie nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe" - cieszy się dziennikarka.

Agata Młynarska rozstała się z TVP w czerwcu tego roku (do końca sierpnia była związana z nią umową), a od września ma już nową pracę. Młynarska została dyrektor rozwoju telewizji TLC. Do jej obowiązków będzie należało układanie strategii stacji na polskim rynku, a także współpracowanie z zespołem programowym i marketingowym. Dowiadujemy się o tym z informacji prasowej stacji TLC.

Naszą ambicją jest przekształcenie marki TLC w telewizję pełną emocji. Współpraca z Agatą Młynarską, osobą niezwykle dynamiczną, z ogromnym doświadczeniem w mediach i komunikacji, pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania polskiej widowni - mówi Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery Networks w regionie CEEMEA (Europa Środkowo-Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka).

Z tej współpracy cieszy również sama Młynarska.

Współpraca z TLC to dla mnie zupełnie nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że będę miała możliwość wykorzystania swojego dotychczasowego doświadczenia w realizacji pomysłów, które pozwolą polskiej publiczności odnaleźć siebie w tej silnej, międzynarodowej marce

Jednocześnie dziennikarka przyznaje, że w TVP nie miała już szansy na rozwój.

W TVP nie widziałam już szans na swój rozwój. A mam 51 lat i muszę myśleć perspektywicznie. Jestem u szczytu swoich możliwości zawodowych. Nie zamierzam przechodzić na emeryturę w wieku 60 lat - powiedziała w Fakt.pl.

Agata Młynarska pracuje w TLC od 1 września. Wcześniej - od września 2013 do czerwca 2016 - była współautorką i prowadzącą programu "Świat się kręci" w TVP1. Widzowie pamiętają ją także z pracy w Polsacie, z którym pracowała w latach 2006-2013. W stacji była nie tylko prezenterką, ale też szefową zespołu Nowych Projektów.

Zobacz wideo

BP