Anna Kalczyńska dogryza Małgorzacie Rozenek. "Jak robi różnicę". Fani już przewidują ciąg dalszy

Anna Kalczyńska przyłączyła się do żartowania z Małgorzaty Rozenek, która wzięła udział w programie "Azja Express".

Małgorzata Rozenek to jedna z uczestniczek programu "Azja Express", w którym bohaterowie mają przeżyć za dolara dziennie i pokonać określony odcinek trasy. W zwiastunie zobaczyliśmy, jak chcąc wytłumaczyć, kim jest, mówi do miejscowej ludności: "Mi is Victoria Beckham". Odtąd stała się bohaterką żartów nie tylko internautów, ale też innych celebrytów.

W poniedziałek Kinga Rusin pokazała na Instagramie, jak odpoczywa na Mazurach wraz z przyjaciółką, Karoliną Ferenstein-Kraśko. Kiedy internauci porównali Rusin do Victorii Beckham, ta napisała "Ja jak Victoria, a Malina jak Lady" (Malina do ksywka Ferenstein-Kraśko"). Odpowiedzią Rozenek było... zdjęcie w bikini. "Jak robi różnicę" - napisała przy zdjęciu.

Wątek podchwyciła Anna Kalczyńska, która na Instagramie pokazała film z podróży służbowej. Do niego dołączona była sekwencja hashtagów i to one są tu istotne:

#wtrasie #VictoriaLady #jakrobiróżnicę #wesoło #popracy #wracamy - napisała.

Wygląda na to, że także dziennikarka postanowiła sobie pożartować trochę z modnego ostatnio tematu, jakim jest udział Małgorzaty Rozenek w "Azji Express". Do Kalczyńskiej przyłączyli się także internauci, którzy już przewidują, jaką odpowiedź da znowu Rozenek.

#jakrobiroznice i za moment na insta pojawi się kolejna fotka w bikini - czytamy.

Jak na razie w tej żartobliwej "bitwie" górą jest Rozenek, która pomimo ewidentnej wpadki ("Mi is Victoria" zamiast "My name is...") pokazuje duży dystans do siebie i poczucie humoru. Na konferencji ramówkowej TVN-u pojawiła się w koszulce z parafrazą wspomnianego cytatu ze zwiastuna ("Mi is Rozenek Lady Victoria niepotrzebne skreślić"). No i to bikini, które pokazała jako odpowiedź na przytyki Rusin... mistrzyni zmysłowej riposty.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Screen z Instagram.com/m_rozenek

JZ

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.