Dziewczyna Jima Carreya zostawiła list pożegnalny. Ujawniono treść: Tym razem nie mam już siły

Cathriona White, była dziewczyna Jima Carreya, popełniła samobójstwo pod koniec września ubiegłego roku. Właśnie ujawniono treść jej pożegnalnego listu.

Cathriona White została znaleziona martwa w swoim domu w Los Angeles, miała 28 lat. Media już wtedy informowały, że oprócz tabletek, które przedawkowała, przy ciele znaleziono list pożegnalny adresowany do Jima Carreya .

Jego treść została właśnie podana do publicznej wiadomości.

Spędziłam 3 dni nie dowierzając, że cię tu nie ma. Mogę odejść ze złamanym sercem i spróbować poskładać jego kawałki z powrotem. Mogłabym, ale tym razem brak mi już sił. Jest mi przykro, że czułeś, że nie było mnie dla ciebie. Starałam ci się dać to, co miałam najlepszego. Nie znam się na pogrzebach i tego rodzaju sprawach. Jesteś moją rodziną, więc cokolwiek zadecydujesz, będzie dobrze. Wybacz mi. Po prostu nie pasuję do tego świata - napisała Cathriona przed śmiercią.

Według raportu koronera, Cathriona White przedawkowała lekarstwa, które należały do Jima Carreya, m. in. Percocet, Zofran i Ambien. Z ustaleń śledczych wynika, że dzień przed jej śmiercią aktor pisał do niej z zapytaniem, czy nie widziała jego lekarstw przeciwbólowych, ale Cathriona nigdy już na tego SMS-a nie odpowiedziała.

Pochowana została na początku października. Jedną z osób niosących trumnę był Jim Carrey.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.