Natalia Szroeder na konferencji. Nie jesteśmy fanami jej stroju, za to makijaż PRZEPIĘKNY

Natalia Schroeder pojawiła się we wtorek na konferencji prasowej Polsat Super Hit Festiwalu 2016. Uwagę zwróciła jej oryginalna stylizacja, ale to ciekawy makijaż skradł całe show.

Natalia Szroeder szybko wyrasta na jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że gwiazdy nie zabraknie na kolejnej edycji polsatowskiego Sopot SuperHit Festiwalu.

Wczoraj Schroeder pojawiła się na konferencji prasowej imprezy, podczas której zaskoczyła wszystkich oryginalną stylizacją. I chociaż musimy przyznać, że nie jesteśmy fanami połączenia bluzki z bufiastymi rękawami z dżinsowymi szortami, które przypominają pantalony, to jeden szczegół jej stylizacji uratował sprawę.

 

Chodzi oczywiście o oryginalny makijaż, w którym główną rolę odegrały podkreślone na czerwono oczy. Taki make up wokalistki spodobał się też jej fanom. Na Instagramie nie brakuje entuzjastycznych komentarzy na ten temat:

Wow, wyglądasz przepięknie!
Nasza najpiękniejsza księżniczka...
Rewelacja! - pisali internauci.
 

A Wam podoba się Natalia Szroeder w takim wydaniu? A może jednak tego stroju nie ratuje nawet piękny makijaż i świetna fryzura?

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.