Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pogodził się z kochanką? "Znów jest obecny w naszym życiu." Co na to jego żona?

Krzysztof Włodarczyk jeszcze niedawno nie interesował się swoją dwuletnią córeczką, owocem romansu z Magdaleną Radomską. Teraz byli kochankowie znowu się do siebie zbliżyli?

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zasłynął nie tylko z sukcesów na ringu, ale także z burzliwego życia osobistego. Jakiś czas temu głośno było o romansie boksera z Magdaleną Radomską, który zaowocował narodzinami niespełna dwuletniej córki pary, Zuzanny.

Potem Radomska oskarżyła Włodarczyka o kompletny brak zainteresowania dziewczynką , a także o uchylanie się od zasądzonych na jej rzecz alimentów, wynoszących aż 2,5 tys. złotych miesięcznie. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że bokser przez cały ten czas był żonaty z Małgorzatą Babilońską, z którą ma nastoletniego syna, Cezarego.

Teraz wygląda jednak na to, że "Diablo" poszedł po rozum po głowy i postanowił naprawić swoje relacje z córką i byłą kochanką.

Krzysiek znów jest obecny w naszym życiu. Zuzia za nim przepada. Nie może się doczekać jego przyjazdu, wciąż tylko powtarza: tata, tata. A kiedy tata wychodzi, jest ryk. Od razu złapali ze sobą kontakt. Zuzia znała go przecież ze zdjęć - zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium" Magdalena Radomska.

Jak donosi magazyn, ten renesans znajomości Krzysztofa Włodarczyka z byłą kochanką nie podoba się, jak nie trudno się domyślić, jego żonie.

Trudno się temu dziwić, w końcu jej małżonek znany jest ze słabości do kobiet. Babilońska, przez wzgląd na ich dorastającego syna Cezarego, nie raz już musiała przymykać oko na romanse Diabła - czytamy w "TI".

Myślicie, że ma jeszcze do niego cierpliwość?

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.