Beyonce w "Lemonade" śpiewa o zdradach Jaya Z? Fani masowo komentują. Chodzi zwłaszcza o TEN TEKST

Cały Twitter huczy od pytań dotyczących domniemanych zdrad Jazy Z. Wszystko za sprawą nowego krążka Beyonce "Lemonade", na którym ta śpiewa bez ogródek: Żałuję nocy, gdy włożyłam na palec pierścionek.

W sobotę na kanale HBO p remierę miał nowy projekt Beyonce , "Lemonade". Jest to tzw. "album wizualny", który zawiera teledyski-rozdziały o takich tytułach jak "Intuicja", "Zaprzeczenie", "Apatia" czy "Zmartwychwstanie".  To, co poruszyło sieć i wszystkich fanów wokalistki, to teksty zamieszczone na krążku. Dla większości fanów są one w zasadzie jasnym sygnałem: wokalistka śpiewa o zdradach Jaya Z . Wiele osób zastanawia się, czy Beyonce się nie rozwodzi, a "Lemonade" ma właśnie być sposobem na ogłoszenie tego światu. Cały krążek porusza temat wolności i wyzwolenia, a spora ilość tekstów piosenek odnosi się do tajemniczego "jego", który wywołuje zmartwienie u Beyonce. Fani przytaczają choćby te fragmenty utworów:

Mój tata ostrzegał mnie przed takimi mężczyznami jak ty ("My daddy warned me about men like you")
Bo każdą obietnicę nie spełnia się w ten sposób ("Cause every promise, don't work out that way")
Nic nie rani tak, jak uśmiech na twojej twarz ("Nothing seems to hurt like the smile on your face")

Jednak fanów Bey najbardziej poruszył poniższy fragment, który wydaje się jednoznaczny:

Patrzę na mój zegarek, on powinien być już dawno z powrotem w domu, dziś żałuję nocy, gdy włożyłam na palec pierścionek ("Looking at my watch, he shoulda been home, Today I regret the night I put that ring on")

To wszystko sprawiło, że Twitter rozgrzał się do czerwoności, a hashtag "Lemonade" jest obecnie jednym z najpopularniejszych. Fani masowo zadają sobie pytanie:

Jay Z? Czy to o Tobie? #Beyonce #Lemonade - brzmi jeden z postów na Twitterze.
Świetnie, że Beyonce ogłosiła swój rozwód z Jay'em Z na żywo w HBO
Więc... Czy Jay Z naprawdę zdradzał Bey? - oto niektóre z tweetów.

Zresztą nie tylko fani zastanawiają się nad tym, czy w przypadku diwy podmiot liryczny jest tożsamy z samą Beyonce, która rzekomo śpiewa zdradach Jaya Z. Aktualnie piszą o tym wszystkie portale show-biznesowe.

Czy Jay Z zdradzał Beyonce? Po uważnym wysłuchaniu tekstów z jej nowego albumu wydaje się jasne, że ktoś źle ją potraktował - twierdzi Hollywoodlife.com.
Czy słowa dowodzą tego, że Jay Z zdradzał Beyonce? - zastanawia się Mirror.co.uk.
Ludzie oszaleli po tym, gdy Beyonce ujawniła, że Jay Z ją "zdradzał" - opisuje Usmagazine.
Jay Z co się stało? - zadaje sobie pytanie Bustle.com.

A Wy jak sądzicie? Beyonce śpiewa o sobie, czy to po prostu kreacja artystyczna?

BP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.