"Gra o tron". W serialu byli parą. A teraz uwaga... Zeszli się też w rzeczywistości! POCAŁUNKI na ulicy. OMG!

Są tu jacyś fani "Gry o tron"? To niech trzymają się mocno krzeseł, oto bowiem potwierdziły się plotki: Kit Harington i Rose Leslie, czyli Jon Snow i Ygritte SĄ RAZEM. Tak, znowu.

" Gra o tron " to serial, który słynie nie tylko z krwawej fabuły, lecz także z wielkich namiętności, targających bohaterami. Jedne to jedynie przelotne romanse, inne to coś poważniejszego. Prawdziwe i głębokie uczucie urodziło się na przykład między bratem Nocnej Straży Jonem Snowem oraz Ygritte z plemienia Dzikich, żyjącego murem. Jeżeli uważacie, że Kit Harington i Rose Leslie w bardzo realistyczny sposób oddali ich trudną miłość, to pewnie dlatego, że w rzeczywistości... TAKŻE SĄ PARĄ. Nie wierzycie? Spójrzcie na TE zdjęcia.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Paparazzo spotkał Kita Haringtona i Rose Leslie na ulicy w Los Angeles. Wybrali się na rajd po sklepach, ale nie jako "bardzo, bardzo dobrzy i bliscy przyjaciele" - jak to opisywał ich relację aktor w rozmowie z "Evening Standard" - lecz jako para. Trzymali się za ręce, przytulali i całowali.

De facto jednak nie jest pierwszy rozdział ich wspólnej historii. Plotki o tym, że między aktorami "Gry o tron" iskrzy, pojawiły się już w 2012 roku. Wówczas sfotografowano ich razem w restauracji, gdy trzymali się za ręce. Na dociekania mediów, czy są razem, odpowiadali wymijająco lub wcale.

W 2013 roku para podobno się rozstała. Utrzymywali jednak dobre stosunki. Rok później boje zostali fotografowani, gdy jedli lunch w bardzo wesołych nastrojach w towarzystwie serialowej koleżanki Emilii Clarke, czyli Daenerys Targaryen.

Rok temu plotki o romansie Harington i Leslie znów odżyły. Aktorów widziano razem na lotnisku. A w dobie internetu nikt nie może być jednak pewny, że jego sekret będzie bezpieczny... Oj, Jonie Snow, nic nie wiesz! Ukrywając romans, unika się tłocznych miejsc pełnych uzbrojonych w telefony komórkowe, fanów serialu.

 

Teraz jednak nie ma już mowy o plotkach. Wszystko jasne!

Oglądałeś "Grę o tron", ale chcesz też przeczytać książki? Sprawdź sagę George'a R. R. Martina >>

Zobacz wideo

ZI

Czy Kit Harington i Rose Leslie pasują do siebie?
Więcej o: