Gwiazda brytyjskiego "Mam talent" zrzuciła... 76 kilo. Otyłość zagrażała jej zdrowiu. "Byłam jedzenioholiczką"

Gwiazda brytyjskiego "Mam talent" schudła o 76 kilo, o połowę masy swojego ciała. Sama nadmiarowa skóra ważyła... 12 kilo.

Rosie O'Sullivan z brytyjskiego "Mam talent" dokonała niebywałego wyczynu. I nie chodzi o to, że doszła do półfinału, gdzie oczarowała jurorów własną interpretacją piosenki Percy Sledge'a, "When A Man Loves A Woman". Rosie, 22-latka ze Streetly, w West Midland w 2013 roku, kiedy startowała w programie ważyła, choć trudno w to uwierzyć, 180 kilo. Teraz waży waży o wiele mniej, piosenkarka zrzuciła 76 kilo i na Instagramie chwali się mocno odchudzonym ciałem. I doprawdy, ma się czym chwalić!

<< ODCHUDZONA GWIAZDA 'MAM TALENT' >>

Różnica jest ogromna. Odchudzona Rosie ma teraz prawidłowy indeks masy ciała, regularnie ćwiczy i przygotowuje się do wydania pierwszego albumu z muzyką.

Przedtem byłam jedzenioholiczką - przyznaje w rozmowie z "Daily Mail". - Jak tylko skończyłam jeść jeden posiłek, zaraz myślałam o następnym.

Przyznała też, że wcześniej wielokrotnie podejmowała bezskuteczne próby odchudzania.

Nie było diety, której bym nie wypróbowała. Niestety, nie byłam w stanie ich utrzymać. Wiem, że to słabo brzmi, ale wciąż próbowałam i próbowałam i nie potrafiłam przestać myśleć o jedzeniu. W końcu zrozumiałam, że jeżeli kiedykolwiek mam schudnąć, to muszę skorzystać z pomocy chirurga - opisywała swoje perypetie.

Operacja rękawowej resekcji żołądka zmniejszyła jego rozmiar do jednej czwartej poprzedniego rozmiaru. Przy okazji usunięto obszar, który aktywował grelinę, tzw. "hormon głodu", pobudzający apetyt. Czas był najwyższy, ponieważ tak ogromna otyłość zagrażała jej zdrowiu.

Wyniki były niesamowite. Mój apetyt całkowicie się zmienił, a waga zaczęła sama spadać. Jedzenie już nie kontroluje mojego życia - cieszyła się Rosie.

Decyzję o operacji podjęła wspólnie z rodziną i pod nadzorem specjalistów.

To była poważna decyzja, ale nigdy nie czułam się lepiej - mówiła potem szczęśliwa Rosie. - Teraz mam nadzieję zmienić coś więcej, niż tylko swój rozmiar.

Rosie miała na myśli swoje plany muzyczne. Nagrała płytę, wydała właśnie singiel, więc ma szczerą nadzieję, że 2016 to będzie jej rok.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: