Anna Lewandowska KOŃCZY KARIERĘ sportową. Pada pytanie o dzieci. Odpowiedziała: Chcemy...

Anna Lewandowska w wywiadzie odsłoniła kulisy swojego małżeństwa z Robertem Lewandowskim. Wyznała, że wkrótce przestanie trenować karate - ma w planach realizację innych projektów.

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu "Super Expressowi". Dziennikarze tabloidu pytali przede wszystkim o jej męża, Roberta Lewandowskiego . Anna dba o niego jak nikt inny - zajmuje się jego dietą, a niekiedy motywuje do większej aktywności fizycznej w czasie wolnym. Jej teściowa w ostatnim wywiadzie wspomniała , że to dzięki niej piłkarz Bayernu Monachium osiągnął tak duży sukces. Lewandowska sama jest sportowcem, ale o jej sukcesach nie było głośnio. Przypominamy, że jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy w karate. Jednak w mediach przez dłuższy czas była jedynie "żoną Lewandowskiego". Odniosła się do tego w wywiadzie:

Choć w karate odnosisz sukcesy, przechodzą one bez echa. Żałujesz?

- Wiem, że piłka jest bardziej medialnym sportem. Karate to jednak trudny sport, przepisy czasami są niezrozumiałe dla osób spoza tej dyscypliny. Aż cztery razy miałam złamany nos, kiedyś pewnie czeka mnie prostowanie przegrody. Kiedyś się denerwowałam, kiedy ktoś mówił, że jestem tylko żoną Roberta Lewandowskiego. Mojej dyscyplinie poświęcałam się od lat, trenowałam dwa-trzy razy dziennie.

Wiem, że piłka jest bardziej medialnym sportem. Karate to jednak trudny sport, przepisy czasami są niezrozumiałe dla osób spoza tej dyscypliny. (...) Kiedyś się denerwowałam, kiedy ktoś mówił, że jestem tylko żoną Roberta Lewandowskiego. Mojej dyscyplinie poświęcałam się od lat, trenowałam dwa-trzy razy dziennie - wytłumaczyła Lewandowska.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram.com/annalewandowskahpba Instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka wyznała, że kończy karierę sportową.

Teraz podporządkowuję się karierze męża. Startuję jeszcze, ale to już końcówka. Zajmuję się intensywniej innymi projektami - powiedziała mistrzyni karate.

Na koniec wywiadu, dziennikarze "SE" zapytali o plany rodzicielskie Lewandowskich. Mama piłkarza przyznała, że Robertowi "pasuje małe dziecko". Co powiedziała sama zainteresowana?

Spokojnie. Kochamy dzieci i bardzo chcemy mieć swoje - skomentowała krótko Lewandowska.
Zobacz wideo

KS

Sprawdź poradnik Anny Lewandowskiej z przepisami i zestawami ćwiczeń >>

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.