Zbigniew Boniek vs. Grzegorz Krychowiak na Twitterze. Poszło o PŁASZCZ. "Męskich nie było?". Riposta godna mistrza

Nie od dziś wiadomo, że Zbigniew Boniek poza zdolnościami sportowymi, ma też świetne poczucie humoru. Tym razem postanowił wbić szpilkę Krychowiakowi. Nie myślcie, że przyjął to z pokorą! Kontra godna mistrza.

Grzegorz Krychowiak po meczu z Islandią udał się na krótki wypoczynek. Na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia z Rzymu. Pozuje na nich w eleganckim "outficie", a uwagę przyciąga zwłaszcza wytworny płaszcz obszyty futrem.

Grzegorz KrychowiakGrzegorz Krychowiak Instagram.com/GrzegorzKrychowiak Instagram.com/GrzegorzKrychowiak

Zbigniew Boniek szybko wypatrzył stylizację piłkarza i nie mógł przejść koło niej obojętnie.

Mam do Grzegorza Krychowiaka jedno pytanie - napisał na Twitterze . - Męskich nie było?

I oczywiście zaprezentował swoim followersom zdjęcie kontrowersyjnego płaszcza.

Zbigniew BoniekZbigniew Boniek Twitter.com/BoniekZibi Twitter.com/BoniekZibi

...który na Twitterze zadawał jakieś dziwne pytania, złośliwiec i zazdrośnik, na szczęście Krycha okazał się mistrzem nie tylko stylówy, ale i ciętej riposty...który na Twitterze zadawał jakieś dziwne pytania, złośliwiec i zazdrośnik, na szczęście Krycha okazał się mistrzem nie tylko stylówy, ale i ciętej riposty Twitter.com/BoniekZibi/GrzegKrychowiak Twitter.com/BoniekZibi/GrzegKrychowiak

Myślicie, że Krychowiak poprzestał na odpowiedzi? Ależ skąd! Wygrzebał zdjęcie Zbigniewa Bońka sprzed lat i ruszył z "atakiem".

Zbigniew BoniekZbigniew Boniek Twitter.com/GrzegKrychowiak Twitter.com/GrzegKrychowiak

Fani byli zachwyceni, a panowie po raz kolejny udowodnili, że poczucia humoru i dystansu do siebie im nie brakuje. Większość internautów uznała, że Krychowiak wygrał starcie. Nie pozostała na nie obojętna nawet Monika Olejnik, która rano wstawiła sławne już zdjęcie piłkarza przed rzymską fontanną.

Grzegorz Krychowiak, piłkarz polskiej reprezentacji, pokazał się na Twitterze w cudnym płaszczu. " Męskich nie było? - zapytał Zbigniew Boniek - napisała na Facebooku . - Zazdrośnik.

Kto Waszym zdaniem wygrał? My chyba przyznajemy punkt Bońkowi. Ale o przyszłość Krychowiaka jesteśmy pewni. Kiedy już zakończy karierę w piłce, z powodzeniem może zająć miejsce wśród najlepszych polskich blogerów modowych.

Zobacz wideo

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: