Scarlett Johansson jest seksowna? Nie widzieliście jej dublerki. "Świetny wygląd aktorki na ekranie to jej duża zasługa"

Heidi Moneymaker od lat pracuje jako dublerka. Aktualnie pomaga w trudnych scenach Scarlett Johansson na planie "Avengersów" . W wolnych chwilach wrzuca na Instagram swoje zachwycające zdjęcia w bikini.

Dublerki wielkich gwiazd filmowych z reguły pozostają w ich cieniu, ale Heidi Moneymaker wiedziała jak zadbać o swoje pięć minut sławy. Aktorka "udawała" Scarlett Johansson we wszystkich filmach, w których wciela się ona w postać Czarnej Wdowy. Trudne sceny wymagają odpowiedniego przygotowania fizycznego, a gdy patrzymy na ciało Heidi, nie mamy żadnych wątpliwości, że poradzi sobie z każdym zadaniem.

Dublerka pokazała na Instagrmie nie tylko swoje imponujące mięśnie brzucha, ale też zdjęcie, na którym widzimy obydwie "czarne wdowy" przygotowujące się do ujęcia.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Scarlett Johansson robi niesamowitą robotę na planie "Avengersów". Ale to, że świetnie wygląda na ekranie, to w dużej mierze zasługa jej dublerki - komplementuje "Daily Mail".

A jak Wam podoba się Heidi? Lepsza od "oryginału"? ;)

Zobacz wideo

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.