Córka Izabeli Trojanowskiej odwiedziła ją w Polsce i przy okazji zagrała w "Klanie". "Spontanicznie"

Roxana Trojanowski wpadła z Berlina w odwiedziny do mamy i "spontanicznie" zagrała epizod w "Klanie". Została druhną na ślubie.

Gdy nie podróżuje po ciepłych krajach, córka Izabeli Trojanowskiej mieszka z ojcem w Berlinie. Niedawno Roxanna wpadła w odwiedziny do Warszawy. Trafiła do Łazienek Królewskich. Kręcono tam jedną ze scen do serialu " Klan ". Od 1997 roku jej mama wciela się w postać Moniki, córki Marii i Władysława Lubiczów. Sama Roxanna też miała okazję stanąć przed kamerą.

Ostatni dzień zdjęciowy w "Klanie " przed przerwą urlopową. Moja córeczka Roxanna zagrała spontanicznie mały epizod - druhnę panny młodej Agaty, granej przez uroczą Marysię Niklińską. Będzie miała piękną pamiątkę - dumna mama opisała zdjęcie z planu .

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ ROXANNY >>

Na planie 'Klanu'Na planie "Klanu" Screen z Facebook.com/trojanowska.izabela Screen z Facebook.com/trojanowska.izabela

To "Klan" sprawił, że matka i córka żyją w dwóch miastach. Urodziła ją w 1991 roku, a z Berlina regularnie przylatywała do Polski, żeby zagrać w "Klanie".

Myślałam, że to będzie krótka przygoda. Nie wiedziałam, w co się bawię. Okazało się, że serial tak się spodobał, że podpisywaliśmy co pół roku kontrakty. I tak zleciało 14 lat! Wyjeżdżając z Berlina do pierwszych odcinków "Klanu", zostawiając małe dziecko, myślałam że to tylko na chwilę. Zaczęły się jazdy między Berlinem, gdzie został mój mąż z Roxannką, a Warszawą, gdzie pracowałam - wspominała Izabela Trojanowska w rozmowie z Gala.pl.

Roxanna podróżowanie ma już we krwi. Urodzona w Berlinie, studiowała w Wiedniu (antropologię kultury i socjologię,), mieszkała w Anglii i Hiszpanii. Sądząc po tym, co wrzuca na profil na Facebooku, lubi wyjazdy do ciepłych krajów. Chwaliła się wypadami na Kubę czy Madagaskar. 18 lipca poleciała z mamą do Grecji, na Rodos.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.