Adam Kraśko z modelkami Donatana w basenie. "Aby uzyskać status gwiazdy, wystarczy baraszkować". Internauci: Żenada, tragedia

Skąpe stroje kąpielowe, gorąca atmosfera i kobiece wdzięki. W takich okolicznościach Kraśko czuł się jak ryba w wodzie i chętnie pozował do zdjęć. Niestety internauci nie zostawili suchej nitki na jego sesji w basenie.

Adam Kraśko z " Rolnik szuka żony " najwyraźniej wciąż nie ma dosyć pluskania się w wodzie. Słynny rolnik, który w " Celebrity Splash " próbował opanować swój paniczny lęk przed skokami do wody, tym razem oddawał się nieco mniej ekstremalnej formie rozrywki. Kraśko był jedną z gwiazd bawiących się w Tatralandii na Słowacji, ale nasza uwaga skupiła się na pięknych modelkach Donatana, które dotrzymywały mu towarzystwa. Wyraźnie zadowolony (czemu trudno się dziwić) pozował w basenie z Olą Ciupą i Paulą Tumalą, a te chętnie się do niego przytulały. Nie zabrakło też "gorącej" sesji w saunie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Głos w sprawie basenowej sesji zabrała Dorota Wróblewska. Stylistka zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcia rolnika z modelkami i opatrzyła je krytycznym komentarzem.

Cyt: "Gwiazdy OLA CIUPA, PAULA TUMALA I ADAM KRAŚKO BARASZKUJĄ W BASENIE". Czasy się zmieniły i gwiazdy również. Aby uzyskać status gwiazdy wystarczy baraszkować. Gwiazdy spadają - napisała .

W komentarzach pod jej wpisem fani byli jednogłośni i pozowanie w basenie uznali za "żenadę" i "tragedię".

Komentarze do sesji Adama KraśkoKomentarze do sesji Adama Kraśko Facebook.com/Dorota Wróblewska - oficjalny blog Facebook.com/Dorota Wróblewska - oficjalny blog

Co Wy o tym sądzicie? Naprawdę te zdjęcia są aż tak żenujące?

Przypomnijcie też sobie, jak rolnik bez żony skakał do wody w "Celebrity Splash".

Zobacz wideo

Vic

Więcej o: