TYLKO U NAS! Vicky Pattison 4 miesiące temu schudła 20 kg. Są nowe zdjęcia w bikini. "Chciałam wskoczyć w seksowne ciuchy zamiast się użalać"

20 kilogramów nadwagi, cellulit, wiotka skóra, szara cera. Na wakacjach w 2013 roku Vicky Pattison, gwiazda "Ekipy z Newcastle" nie wyglądała najlepiej. Na tegorocznym urlopie także towarzyszyli jej paparazzi. Tym razem na ich zdjęciach celebrytka wygląda niczym modelka "Victoria's Secret".
Vicky Pattison Vicky Pattison Bulls/EN

Grudzień 2013 i dziś

Vicky Pattison znają wszyscy widzowie "Geordie Shore". Początkowo była najszczuplejszą ze wszystkich uczestniczek kontrowersyjnego show stacji MTV, potem jednak przestała kontrolować swoją dietę i przytyła ponad 20 kilo. Zdjęcia z plaży, które zrobił jej paparazzo, miały skłonić ją do wprowadzenia radykalnych zmian w życiu. Jak widać na najnowszych fotografiach z urlopu w Meksyku, Pattison nadal nie pozwala sobie na powrót do niezdrowych nawyków, bo wygląda fenomenalnie.

Vicky Pattison Vicky Pattison EN

Vicky Pattison

Styl życia z czasów "Ekipy z Newcastle" nie wpływał dobrze na sylwetkę Vicky. Teraz, jak przyznała w rozmowie z Plotek.pl, nadal nie rezygnuje z imprez, jednak stara się bawić w bardziej odpowiedzialny sposób.

Taka jestem. Lubię się bawić - mówi nam Pattison. - Nadal na imprezach piję alkohol, jednak znacznie rozsądniej podchodzę też do życia, które się toczy między imprezami. Staram się zdrowo odżywiać, jeść mniej a częściej oraz ćwiczę.

Posiłki Vicky PattisonScreen z Instagram.com/vicky_gshore/

Vicky Pattinson Vicky Pattinson Deano / Splash News / Deano / Splash News/EAST NEWS

Vicky Pattison

Choć sylwetkę Vicky ma imponującą, to jednak daleka jest od wprowadzania w życie żelaznego rygoru znanego nam z Facebooka Anny Lewandowskiej czy Ewy Chodakowskiej.

Od czasu do czasu pozwalam sobie na coś mniej zdrowego. Nadal lubię fast foody, jednak nie jem ich często. Jedynie od czasu do czasu. Trzeba robić sobie w życiu takie spożywcze przyjemności, żeby nie zwariować - powiedziała nam Pattison.
Vicky Pattison Vicky Pattison Screen z Instagram.com/vicky_gshore/

Vicky Pattison

Uzupełnieniem diety są ćwiczenia. Teraz pozwalają utrzymać jej ciało w dobrej (lub wręcz wspaniałej) kondycji, a jeszcze kilkanaście miesięcy wcześniej pozwoliły Vicky zrzucić ponad 20 kilo, co zaowocowało koniecznością wymiany ubrań w rozmiarze 16 na 6. Gwiazda "Geordie Shore" zdradziła światu sekrety swoich treningów wraz z wydaniem własnej płyty DVD z ćwiczeniami: "7 Day Slim".

Jeżeli mogę być inspiracją dla innych kobiet, to czyni mnie to najszczęśliwszą kobietą pod słońcem - mówi Plotek.pl Pattison. - Dzięki zmianie trybu życia odzyskałam swoją pewność siebie, to dało mi siłę i chcę móc dzielić się tą siłą z innymi.
Vicky Pattison z Geordie Shore Vicky Pattison z Geordie Shore Bulls/Screen z Instagram.com/vicky_gshore

Vicky Pattison

Dodatkową motywacją było rozstanie z chłopakiem Riccim, które dla brytyjskiej celebrytki stanowiło bodziec do życiowych zmian. Gdy Pattison na powrót stała się singielką w dodatku z dodatkowymi kilogramami, zmieniła sposób patrzenia na swoje ciało. Chciała znów stać się atrakcyjną dla mężczyzn.

Chciałam wyjść, spotykać się z ludźmi, tak jak kiedyś - wspominała w rozmowie z Healthista.com. - Chciałam znów wskoczyć w seksowne ciuchy, zamiast siedzieć i użalać się nad sobą. Zrozumiałam, że muszę coś ze sobą zrobić, bo po prostu nie jestem zdrowa.
Vicky Pattison Vicky Pattison Bulls/Screen z Instagram.com/vicky_gshore

Vicky Pattison

Aktualnie także w polskim MTV można oglądać nowy program z udziałem gwiazdy "Ekipy z Newcastle". "Judge Geordie: Sędzia Vicky" to, co prawda, nie program o odchudzaniu, jednak Pattison może wykorzystać w nim swój zadziorny charakter. Celebrytka pomaga bowiem rozwiązać skłóconym stronom palące konflikty. Co ciekawe, uczestnicy show z reguły z pokorą przyjmują werdykt.

Spotkałam się z wieloma, często bardzo dziwacznymi historiami - mówi nam Vicky. - Jednak ludzie z reguły szanują moje zdanie, którym dzielę się po wysłuchaniu obu stron.
Vicky Pattison Vicky Pattison EN/Bulls

Vicky Pattison

Vicky Pattison sławę zdobyła dzięki programowi "Ekipa z Newcastle" ("Geordie Shore"), czyli brytyjskiemu odpowiednikowi "Warsaw Shore". Przed udziałem w kontrowersyjnym show pracowała jako hostessa w klubach, a także call center.