Caitlyn Jenner wsparł nawet Obama. Ale ostre słowa Snoop Dogga oburzyły internautów. "Nigdy już nie kupię żadnej twojej płyty"

Nie milkną echa okładki "Vanity Fair" z Caitlyn Jenner. Po głosach wsparcia, zaczęły się pojawiać opinie mniej wyrozumiałe dla transformacji celebrytki.

Okładkę, na której ojczym Kim Kardashian debiutuje jako kobieta, świat show-biznesu (i nie tylko) przyjął bardzo ciepło. Odwagi Caitlyn Jenner pogratulował nawet sam Barack Obama . Okazuje się, że nie wszyscy mają równie wyrozumiałą i entuzjastyczną postawę wobec transformacji Jenner. Sprawę na swoim Instagramie skomentował raper Snoop Dogg . Z założenia miała być to pochwała dla działalności jego kolegi po fachu, Akona. Projekt rapera, "Akon Lighting Africa", ma na celu dostarczenie elektryczności do 600 milionów mieszkańców tego kontynentu. Zdaniem Snoop Dogga, to powinno być tematem wiadomości, a nie okładka z Jenner'em, którego nazwał "projektem naukowym".

Brawa dla Akona! Właśnie wyposaża 600 milionów Afrykańczyków w energie słoneczną. Jestem bardzo zmartwiony, że to nie jest głównym tematem zainteresowania mediów, a ten projekt naukowy Bruce Jenner. #Społeczeństwo.

Post z Instagrama Snoop DoggaPost z Instagrama Snoop Dogga Instagram.com/snoopdogg

Instagram.com/snoopdogg

Jak można było się spodziewać, taka opinia nie spodobała się sporej części internautów. Jedni grozili zaprzestaniem kupowana płyt muzyka, inni stwierdzali, że po kim jak po kim, ale po Snoopp Doggu spodziewali się bardziej tolerancyjnej i otwartej postawy.

A ty jak długo byleś tematem newsów przez głupią zmianę pseudonimu (w 2012 roku raper kazał nazywać siebie Snoop Lion'em - przyp. red.). A kiedy ktoś inny zmienia tożsamość, nagle jest to za mało istotne. Nigdy już nie kupię żadnej twojej płyty.
Mamy rok 2015. Nie wierzysz w dążenie do szczęścia? Twój komentarz jest po prostu smutny i rozczarowujący.
Jestem strasznie zawiedziony. Wydawało mi się, że własnie on, ze wszystkich ludzi, wykaże się otwartością umysłu i akceptacją - pisali internauci.

Raper, jak każdy, miał prawo do wyrażenie swojej opinii, ale mając na uwadze fakt, że zapoznają się z nią potem miliony, raczej powinien lepiej przemyśleć dobór słów. A co Wy sądzicie o sprawie?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.