Pół naszej redakcji o tym słyszało, pół żyło w nieświadomości: Snoop Dogg ma żonę, dzieci i... wnuka! Zobaczcie, jak wyglądają

Kojarzymy go z teledysków, w których seksowne dziewczyny tańczą w oparach marihuany. Część z nas nie zastanawiała się nigdy szczególnie nad jego życiem prywatnym, dlatego sporym zaskoczeniem okazał się fakt, że 43-letni raper to stateczny mąż, ojciec i... dziadek. Poznajmy bliżej jego rodzinę.
Shante Broadus, Snoop Dogg Shante Broadus, Snoop Dogg PR Photos

Małżeństwo w 1997

Calvin Cordozar Broadus Junior, znany bardziej jako Snoop Dogg, poślubił swoją szkolną miłość, Shante Taylor, w lipcu 1997 roku. Poznali się w liceum.

Czasami w życiu jest tak, że ktoś jest dla ciebie wybrany. Tak jest ze mną i moją żoną - zostaliśmy dla siebie wybrani - opowiadał raper po latach w programie Larry'ego Kinga.

Kobiety i seks są częstym tematem piosenek muzyka. W jednym z wywiadów przyznał, że zdarza mu się śpiewać o żonie. Wówczas w tekście nazywają ją swoją "boo" (skarbem, kochaniem - przyp. red). Shante dorobiła się również pseudonimu "Boss Lady".

Snoop Dogg z żoną Shante

Instagram.com

Shante Broadus i Snoop Doog, Shante Broadus z dziećmi Shante Broadus i Snoop Doog, Shante Broadus z dziećmi Twitter.com/Instagram.com

Kryzys i separacja

Ich małżeństwo nie zawsze układało się sielankowo. W 2004 roku raper złożył papiery rozwodowe, a przyczyną rozstania miały być "różnice nie do pogodzenia". Po krótkim czasie doszedł do wniosku, że popełnił błąd i zaczął walczyć o odzyskanie rodziny.

Próbowałem się rozwieść, ale kiedy wróciłem do domu, zakochałem się na nowo w mojej żonie i dzieciach. Czasem po prostu gubisz się w życiu, w tym biznesie nie jest to trudne. Na szczęście w porę zrozumiałem, że potrzebuję swojej żony i dzieci w życiu. Wyrzuciłem papiery rozwodowe do kosza - opowiadał w rozmowie z MTV.

Udało się. Para przetrwała kryzys, a w 2008 roku odnowiła przysięgę małżeńską.

Snoop Dogg i Shante Broadu

Tommaso Boddi / PR Photos / Tommaso Boddi / PR Photos

Snoop Dogg z dziećmi i synową Snoop Dogg z dziećmi i synową Instagram.com/bosslady_ent

Dzieci i...wnuk!

Owocem małżeństwa rapera i jego szkolnej miłości jest trójka dzieci: 21-letni syn Corde, 18-letni Cordell i 16-letnia córka Cori. Zaskoczeni, że to ojciec trójki dzieci? Najlepsza część dopiero przed nami. 43-letni raper jest już dziadkiem! W styczniu tego roku na świat przyszedł syn pierworodnego Snoopa i jego dziewczyny Jessiki, Zion.

Syn i wnuk Snoop DoggaInstagram

Snoop Dogg z synem Corde Snoop Dogg z synem Corde Instagram.com

Corde Broadus

Najstarszy syn rapera, poza obowiązkami świeżo upieczonego taty, zajmuje się aktualnie stawianiem pierwszych kroków w branży muzycznej. Jak sam podpisał jedno ze swoich zdjęć na Instagramie, wdał się w swojego ojca.

Corde BrodeasInstagram.com

Snoop potwierdza.

Zabierałem go do studia nagraniowego w dzieciństwie, bo czułem, że ma "to ucho". Z łatwością mogę sobie wyobrazić, że pójdzie kiedyś w moje ślady - mówił dumny ojciec w wywiadzie dla Espn.go.com.
Snoop Dogg z synek Cordellem Snoop Dogg z synek Cordellem Instagram.com

Cordell Broadus

Do odziedziczenia nieco z "ojcowskiej gry" przyznaje się również 18-letni Cordell.

Corde Brodeus

Instagram.com

Drugi syn rapera nie planuje jednak kariery muzycznej, podobno jest całkiem obiecującym zawodnikiem futbolu amerykańskiego. Chętnie jednak wykorzystuje łącznik ze światem show-biznesu, który zapewnia mu znane nazwisko.

Cordell Brodaus i Taylor Swift

Instagram.com

Snoop Dogg, Cori Broadus Snoop Dogg, Cori Broadus PR Photos/Instagram

Cori Broadus

16-letnia córka rapera swoją przygodę z muzyką zaczęła jako czternastolatka. Ma już na swoim koncie solową płytę, pojawiła się również razem z ojcem w piosence Drake'a "No guns allowed".

Jednego dnia siedziałam sobie w pokoju, przyszedł ojciec i powiedział: 'Chcę cię w mojej piosence' - wspomina współpracę Cori.

Snoop Dogg wspierał wokalnie córkę również na jej solowych projektach. Efekty współpracy możecie ocenić poniżej.

Rodzina Broadus Rodzina Broadus Instagram.com

Uzdolniona rodzina

A na koniec mamy dla Was niespodziankę. Parę dni temu w sieci furorę robił wideo na którym Shante i Cori tańczą razem "twerking".

Więcej o: