Ashton Kutcher z 7-miesieczną córką. Pierwszy raz widać jej buzię! Przygotujcie się na najsłodszy widok świata

Przystojny aktor trzymający w ramionach swoją uroczą kilku miesięczną córkę - czy jakiś widok jest w stanie to przebić?

Ashton Kutcher i Mila Kunis wybrali się z córką Wyatt i rodzicami aktorki na spacer po nadmorskiej miejscowości Carpenteria w Kalifornii. Wyatt ma już 7 miesięcy, ale to pierwsze zdjęcia, na których tak dobrze widać jej buzię. Śmiemy twierdzić, że Kutcher trzymający na rękach córkę będzie - jeśli nie najsłodszym widokiem na świecie - to z pewnością najbardziej uroczym, jaki dziś zobaczycie.

Jakie to słodkie! Wyatt kradnie Ashtonowi show. Ashton jest piękny, utalentowany i zabawny. Ale to Wyatt była tą, na którą skupiliśmy całą swoją uwagę - zachwycił się nie bez powodu portal Revistaquem.globo.com.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wyatt Isabelle Kutcher przyszła na świat 2 października 2014 roku. Niedawno Mila Kunis przyznała, że na razie z przyjemnością zrezygnowała z kariery.

Jestem dumna z tego, że jestem "mamą przebywającą w domu". Nie mam potrzeby stać przed kamerą. Uważam, że ona jest "moją pracą" i największym wyzwaniem, jakie kiedykolwiek miałam - mówiła w lutym Reddit Q&A.

Córka zmieniła jej spojrzenie na świat.

Wszystko się zmieniło. Ilość miłości, którą masz, rodzaj tej miłości się zmienił, sposób, w jaki patrzysz na świat się zmienił - wyjaśniła.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.