Ashton Kutcher ma zrośnięte palce u stóp, Karolina Kurkova nie ma pępka, a Megan Fox...

Kutcher pokazał swoje zrośnięte palce u stóp w programie, a Vaughn żartuje, że jego kciuk bardziej przypomina penisa. Te gwiazdy z pewnością nie są zwyczajnie, ale nie przejmują się tym, że niektóre z ich części ciała wyglądają nieco inaczej lub są zdeformowane. Zobaczcie.
Ashton Kutcher Ashton Kutcher PRN / PR Photos / PRN / PR Photos

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher ma zrośnięte palce u stóp - wada ta to syndaktylia. Pokazał je m.in. w czasie wywiadu u Jonathana Rossa.

Ashton KutcherScreen z Youtube.com

Ashton KutcherScreen z Youtube.com

Matthew Perry może się pochwalić krótszym środkowym palcem. Jego końcówkę stracił w przykrym wypadku, gdy podczas pobytu w żłobku przytrzaśnięto mu dłoń. Czyżby to to stało się inspiracją dla twórców serialu Matthew Perry może się pochwalić krótszym środkowym palcem. Jego końcówkę stracił w przykrym wypadku, gdy podczas pobytu w żłobku przytrzaśnięto mu dłoń. Czyżby to to stało się inspiracją dla twórców serialu "Przyjaciele", w którym grany przez Perry'ego Chandler stracił kawałek palca w równie niefortunnym wypadku? Bulls

Matthew Perry

Matthew Perry stracił część środkowego palca w zatrzaśniętych drzwiach w żłobku.

Matthew PerryBulls

Camryn Manheim; Daryl Hannah Camryn Manheim; Daryl Hannah Bulls

Darryl Hannah

Darryl Hannah straciła czubek palca wskazującego lewej ręki w wypadku.

Daryl HannahBulls

Megan Fox wygląda być może jak chodzący ideał, jednak jej kciuki wyraźnie odstają od reszty ciała. Aktorka bowiem cierpi na wadę zwaną brachodaktylią typu D, w której pierwsze palce dłoni są krótsze od pozostałych. Megan Fox wygląda być może jak chodzący ideał, jednak jej kciuki wyraźnie odstają od reszty ciała. Aktorka bowiem cierpi na wadę zwaną brachodaktylią typu D, w której pierwsze palce dłoni są krótsze od pozostałych. Bulls

Megan Fox

Megan Fox ma wadę wrodzoną, cierpi na brachydaktylię typu D BDD, czyli krótkopalczastość kciuków.

Megan FoxBulls

W całej okazałości zaprezentowała je w programie w NBC.

Megan FoxScreen z Youtube.com

Megan FoxScreen z Youtube.com

Zobaczcie.

Doutzen Kroes, Karolina Kurkova, Miranda Kerr, Alessandra Ambro Doutzen Kroes, Karolina Kurkova, Miranda Kerr, Alessandra Ambro Bulls

Karolina Kurkova

Karolina Kurkova nie ma pępka z powodu nieudanej operacji, którą przeszła w dzieciństwie.

Karolina KurkovaBulls

Vince Vaughn Vince Vaughn Forum

Vince Vaughn

Vince Vaughn stracił końcówkę kciuka prawej ręki w młodości, w wypadku samochodowym. Aktor często żartuje, ze jego kciuk wygląd bardziej jak penis z paznokciem.

Vince VaughnForum

Jennifer Garner Jennifer Garner East News

Jennifer Garner

Jennifer Garner ma wrodzone skrócenie kości śródstopia (brachymetatarsia).

Jennifer GarnerEast News

Joaquin Phoenix urodził się z zajęczą wargą, po której w tej chwili pozostała jedynie niewielka blizna. Aktor nie przyznaje się do tej wady i uparcie twierdzi, że ślad powstał w wyniku nastoletniej bójki. Joaquin Phoenix urodził się z zajęczą wargą, po której w tej chwili pozostała jedynie niewielka blizna. Aktor nie przyznaje się do tej wady i uparcie twierdzi, że ślad powstał w wyniku nastoletniej bójki. Bulls

Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix urodził się z zajęczą wargą. On sam lubi temu zaprzeczać, twierdząc, że to blizna po bójce.

Joaquin PhoenixBulls

Andy Garcia Andy Garcia Forum

Andy Garcia

Andy Garcia urodził się z przyrośniętym do ramienia bliźniakiem o wielkości piłki. Zniekształcone rodzeństwo zostało chirurgicznie usunięte, ale wspomnieniem o jego istnieniu jest blizna, która pozostała na ramieniu aktora.

Andy GarciaForum

David Bowie miał bardzo charakterystyczne spojrzenie - jego jedna źrenica była znacznie większa od drugiej. Defekt powstał, gdy muzyk jako nastolatek wziął udział w dość poważnej bójce. David Bowie miał bardzo charakterystyczne spojrzenie - jego jedna źrenica była znacznie większa od drugiej. Defekt powstał, gdy muzyk jako nastolatek wziął udział w dość poważnej bójce. EVAN AGOSTINI/ELEVATION/PICTURE /EAST NEWS/Evan Agostini

David Bowie

David Bowie w młodości brał udział w bójce, skutkiem czego ma stale powiększoną źrenicę jednego oka.

Catherine O'Hara Catherine O'Hara Bulls

Catherine O'Hara

Catherine O'Hara ma wadę genetyczną zwaną odwrotnym ułożeniem trzewi (situs inversus), np. jej serce umieszczone jest po prawej stronie, wątroba po lewej.

Ke$ha Ke$ha AFP/EAST NEWS/ROBYN BECK

Ke$ha

Ke$ha urodziła się z tzw. ludzkim ogonem.

Gdy przyszłam na świat, miałam ogon. To był malutki ogonek, był milimetrowy. Ale później został obcięty. Skradziono mi mój ogon - mówiła w "Heat".
Mark Wahlberg Mark Wahlberg MONNIER/STEINBERG, PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/Monnier/Steinberg

Mark Wahlberg

Mark Wahlberg posiada trzeci sutek, co w medycznych kręgach określane jest jako polythelia. Aktor nie wstydzi się tego i nie zamierza się go pozbywać.

Dopieszczam go. To mój największy skarb - mówił w "Rolling Stone" w 2005 roku.

Mark WahlbergEast News

Harry Styles jest posiadaczem nie jednego, a aż dwóch nadprogramowych sutków. Nie przeszkadza mu to w byciu bożyszczem nastolatek na całym świecie. Harry Styles jest posiadaczem nie jednego, a aż dwóch nadprogramowych sutków. Nie przeszkadza mu to w byciu bożyszczem nastolatek na całym świecie. Bulls

Harry Styles

Harry Styles posiada cztery sutki.

Harry StylesBulls

Torry Holt Torry Holt Twitter.com

Torry Holt

Torry Holt uważa, że jego krzywy palec to konsekwencja pracy zawodowego futbolisty.

Tony Iommi Tony Iommi Bulls

Tony Iommi

Tony Iommi (gitarzysta Black Sabbath), zanim zaczął karierę muzyczną, uległ wypadkowi w fabryce, w wyniku którego stracił końcówki palców w prawej dłoni.

Tony IommiBulls

Tony IommiBulls

Tina Fey Tina Fey East News

Tina Fey

Tina Fey ma bliznę na lewej stronie twarzy. Miała 5 lat i bawiła się na podwórku, gdy podszedł do niej obcy mężczyzna i zranił ją w policzek.

Tina FeyEast News

Seal jest posiadaczem wyjątkowo charakterystycznych blizn na twarzy, które powstały w wyniku tocznia rumieniowatego krążkowego. Seal jest posiadaczem wyjątkowo charakterystycznych blizn na twarzy, które powstały w wyniku tocznia rumieniowatego krążkowego. Emiley Schweich / PR Photos / Emiley Schweich / PR Photos

Seal

Blizny na twarzy Seal to skutek tocznia rumieniowatego krążkowego.

SealEmiley Schweich / PR Photos / Emiley Schweich / PR Photos

Gerard Butler Gerard Butler PR Photos

Gerard Butler

Jedno ucho Gerarda Butlera mocno odstaje, co jest konsekwencją operacji, którą przeszedł w dzieciństwie. Nigdy na to nie zwracał uwagi, do czasu aż musiał ściąć włosy do roli w "Tomb Raider".

Wszyscy powiedzieli wtedy: Jedno ucho odstaje bardziej od drugiego! I musieliśmy dosłownie przykleić je z powrotem - mówił w "Men's Journal Magazine".

Gerard ButlerPR Photos

Padma Lakshmi Padma Lakshmi Janet Mayer / PRPhotos.com / Janet Mayer / PRPhotos.com

Padma Lakshmi

Padma Lakshmi ma dużą bliznę na prawym ramieniu, co jest pamiątką po wypadku samochodowym, któremu uległa w wieku 14 lat. Miała zmiażdżone prawe ramię i prawe biodro.

Padma LakshmiJanet Mayer / PRPhotos.com / Janet Mayer / PRPhotos.com

George Takei George Takei Marco Sagliocco / PRPhotos.com / Marco Sagliocco / PRPhotos.com

George Takei

George Takei ma krzywe palce lewej stopy. Raz twierdzi, że od złych butów, które dostał w prezencie od fana, a innym razem, że to konsekwencja zbyt wielu operacji.

George TakeiTwitpic.com/sternshow

Hrithik Roshan Hrithik Roshan Bulls

Hrithik Roshan

Indyjski aktor Hrithik Roshan  w prawej dłoni ma dwa kciuki w miejscu jednego. Mężczyzna urodził się chory na skoliozę, a lekarze przepowiadali, że nigdy nie będzie aktywny fizycznie. Dziś aktor dwa kciuki uważa za znak.

Jestem szczęśliwcem. Mój kciuk w szkole odpychał ludzi. Teraz jest pięknie niedoskonały. Dziękuję Bogu za to cudowne życie. Sprawcie, aby wasze słabości stały się siłą. Bądźcie dumni. Jesteście piękni - napisał na Facebooku.

Hrithik RoshanBulls

Val Kilmer we wrześniu 2014 roku Val Kilmer we wrześniu 2014 roku infusla-277 / Borisio/INFphoto.com

Val Kilmer

Val Kilmer ma źle zrośnięty łokieć lewej ręki, co jest konsekwencją upadku na planie filmu "The Doors".

Jean Claude Van Damme Jean Claude Van Damme RETNA/PHOTOSHOT/EAST NEWS/Pete Mariner

Jean Claude van Damme

Jean Claude van Damme ma dużą cystę na czole.

Gary Burghoff Gary Burghoff Materiały prasowe

Gary Burghoff

Gary Burghoff, aktor znany z serialu M.A.S.H.", cierpi na wadę wrodzoną - dysmelię - ma zdeformowaną dłoń. W serialu zazwyczaj nosił piłkę lub inne przedmioty, aby ukryć defekt, jednak w niektórych scenach był on widoczny.

Gary BurghoffMateriały prasowe