Victoria Beckham nie przestaje nas zaskakiwać. Były kudłate kapcie, uśmiech od ucha do ucha. A teraz TA poza. "Imponująco zwinna!"

Victoria Beckham od jakiegoś czasu zaskakuje fanów. Już wcześniej udowodniła, że potrafi się uśmiechać do zdjęć, ale w takiej pozie jeszcze jej nie widzieliśmy.

Co robi zajęta bizneswomen w trakcie podróży służbowej? Wykorzystuje każdą wolną chwilę na to, by zrobić pozę rodem z jogi i przy okazji zareklamować kombinezon. Victoria Beckham bawi właśnie w Singapurze. Zdjęcie, które tam zrobiła, a raczej pozycja, w której do niego pozuje, zaskoczyła nawet jej najwierniejszych fanów.

To niesamowite, co możesz zrobić w kombinezonie. Podekscytowana wizytą w Singapurze - podpisała zdjęcie.

Victoria BeckhamVictoria Beckham Instagram.comvictoriabeckham Instagram.comvictoriabeckham

Fanom spodobała się ta nieznana dotąd strona pani Beckham.

Uwielbiam to, że twarz Victorii jest zawsze poważna, ale ma też swoją zabawną i dziką stronę - napisała jedna z fanek.
Udowodniła, że jest imponująco zwinna - dorzucił portal "Daily Mail".

Komentarz na profilu Victorii BeckhamKomentarz na profilu Victorii Beckham Instagram.comvictoriabeckham Instagram.comvictoriabeckham

Faktycznie Beckham już udowodniła, że ma do siebie dystans. Nie tylko się uśmiechała - pamiętacie, jak pozowała w oryginalnym plecaku w kształcie piłki nożnej ?

Projektantka w Singapurze promowała swoją najnowszą kolekcję na Singapore Fashion Weeku. Z powodu zobowiązań zawodowych opuściła nawet ślub swojej koleżanki ze Spice Girls, Geri Halliwell , ale przesłała jej za to oryginalne życzenia .

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.