Geri Halliwell wyszła za mąż! Suknia ślubna całkiem nie w jej stylu. A najlepsze życzenia przesłała Victoria Beckham

Geri Hallliwell powiedziała "tak" szefowi startującego w Formule 1 zespołu Red Bull Racing Christianowi Hornerowi. Na ślubie zabrakło jej przyjaciółek ze Spice Girls, ale nie znaczy to, że zapomniały o niej w tym wyjątkowym dniu.

Geri Halliwell i Christian Horner poznali w 2009 roku, kiedy wokalistka przyjechała na jedno z Grand Prix Formuły 1. Spotykać zaczęli się w lutym 2014 roku, a w grudniu tego samego ogłosili swoje zaręczyny. Ceremonia odbyła się w piątek w Kościele Św. Marii w Woburn. Gwiazda miała na sobie specjalnie zaprojektowaną dla niej na tę okazję suknię słynnej brytyjskiej projektantki Phillipy Lepley. Choć kompletnie nie pasuje ona do dawnego stylu Spicetki, wyglądała spektakularnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Geri była w każdym calu księżniczką popu, kiedy olśniła w spektakularnej sukni na swoim ślubie. Wyglądała olśniewająco i promiennie - skomentował "Daily Mail".

Prawie tak samo jak suknią, brytyjskie media ekscytowały się tym, która z koleżanek ze słynnego girlsbandu "Spice Girls" zjawi się na uroczystości. Pojawiła się  tylko Emma Bunton, ale ślub przyjaciółki na swoim Instagramie w miły sposób uczciła też Victoria Beckham. "Posh Spice" zamieściła wspólne zdjęcie z czasów świetności zespołu z życzeniami.

Moja piękno przyjaciółko, przesyłam ci miłość i szczęście. Jest mi bardzo przykro, że nie mogłam być przy tobie w tym wyjątkowym dniu. Kocham cię - napisała pod zdjęciem.

Geri Halliwell i Victoria BeckhamGeri Halliwell i Victoria Beckham Instagram.com/victoriabeckham Instagram.com/victoriabeckham

Gratulujemy!

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.