Monika Mrozowska pochwaliła się prezentem od męża: Trzeba być totalnym szaleńcem! Rozbawiła nas jego reakcja

Kończysz 35 lat i ostatnie o czym myślisz, to żeby ktoś ci o tym przypominał. Partner Moniki Mrozowskiej znalazł sposób, by tego dnia poczuła się bosko.

14 maja Monika Mrozowska skończyła 35 lat. Sebastian Jaworski, operator z którym związana jest aktorka i uczestniczka niedawno zakończonego " Celebrity Splash ", pokazał ukochanej, że też stać go na odrobinę szaleństwa. Gdy Mrozowska weszła o poranku do kuchni, czekał tam na nią bukiet róż. Ogromny bukiet róż.

Wstajesz zaspana, idziesz do kuchni... Trzeba być totalnym szaleńcem, żeby wstać przed 5:00 (!!!), pojechać na giełdę i kupić specjalnie dla mnie 170 róż :-) - napisała Mrozowska chwaląc się przy okazji zdjęciem kwiatów na Facebooku.

Kwiaty dla Moniki MrozowskiejKwiaty dla Moniki Mrozowskiej Screen z Facebook.com/monika.mrozowska Screen z Facebook.com/monika.mrozowska

Na widok tego zdjęcia krew w żyłach operatora Jaworskiego zaczęła szybciej pulsować. Światło, więcej światła - mógł sobie pomyśleć. Chwycił za komórkę i chwilę później uwiecznił różany bukiet na dodatkowym zdjęciu. Tym razem obyło się bez ciemnych plam:

Boże, nawet zdjęcia muszę sam robić! :-)

Kwiaty dla Moniki MrozowskiejKwiaty dla Moniki Mrozowskiej Screen z Facebook.com/monika.mrozowska Screen z Facebook.com/monika.mrozowska

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.