Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak biorą ślub! "Nikogo z Plebanii nie zaproszono". Ceremonia będzie cicha i skromna

Miłość nie zna wieku - doskonale o tym wiedzą zakochani aktorzy, którzy już wkrótce przysięgną sobie wieczną miłość. Nie przeszkadzają im 34 lata różnicy.

Aktor Włodzimierz Matuszak (68 l.), znany głównie z roli księdza w serialu "Plebanii" i Karolina Nolbrzak (34 l.), również serialowa aktorka, długo ukrywali swój związek. Nie cichną kontrowersje wokół pary, na co największy wpływ ma z pewnością znacząca różnica wieku pomiędzy nimi. Oboje są już po przejściach - Matuszak niedawno rozwiódł się z żoną, a Karolina samotnie wychowuje syna. Para skrzętnie chroni swoją prywatność, ale mediom szybko udało dotrzeć się do informacji o ślubie:

Najbliższej jesieni wezmą ślub. Podobno skromny i bez rozgłosu, zaproszą tylko bardzo wąskie grono bliskich i znajomych. Od czasu, gdy zakończono zdjęcia do "Plebanii",  w której oboje grali, on i Karolina wycofali się z życia publicznego.  Nie bywają na imprezach, nie dają się złapać paparazzim - donosi Twoje Imperium.

Tygodnik informuje także, że Matuszak na planie serialu nie należał do najłatwiejszych osób we współpracy:

Poza producentem "Plebanii", który załatwił Matuszakowi rolę proboszcza, nikogo z ekipy serialu nie zaproszono na ślub. Aktor z nikim się nie przyjaźnił, nie był lubiany, bo był humorzasty i uważał się za gwiazdę.

Zdjęcia do serialu już dawno się skończyły i kto wie - może miłość do młodszej partnerki zmieniła zwyczaje aktora. Trzeba przyznać, że serialowy ksiądz nie wygląda na swój wiek i niedawno udowodnił, że jest w życiowej formie biorąc udział w Celebrity Splash.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: