Księżna Kate trafiła już do szpitala! "Poród przebiega normalnie"

Księżna Kate, oczekująca drugiego dziecka, została przyjęta do szpitala - poinformował rano Pałac Kensington.

Jeżeli wszystko pójdzie tak, jak oczekuje tego cały naród Wielkiej Brytanii i ogromna rzesza sympatyków brytyjskiej monarchii na świecie, już za kilka godzin powitamy drugie royal baby . Pałac Kensington bowiem na swoim Twitterze podał informację, że księżna Kate z samego rana trafiła do szpitala.

Pałac KensingtonPałac Kensington Screen z Twitter.com/KensingtonRoyal Screen z Twitter.com/KensingtonRoyal

Poród miał rozpocząć się o 6 rano. Do londyńskiego szpitala St. Mary's księżną Kate zawiózł wczesnym rankiem osobiście książę William. Według informacji podanych przez Dailymail.co.uk, "akcja porodowa przebiega normalnie".

Pod szpitalem od wielu dni koczują tłumy Brytyjczyków, którzy oczekują narodzin drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Książęca para, aby podziękować za wsparcie fanom, wysłała śniadanie w prezencie .

Księżna KateKsiężna Kate Anthony Devlin / AP (AP Photo Anthony Devlin/PA) Anthony Devlin / AP (AP Photo Anthony Devlin/PA)

Księżna Kate dobrze czuła się w ostatnich dniach przed porodem. Praktycznie do ostatnich dni przed rozwiązaniem nie rezygnowała z aktywnego życia. Nawet we wtorek po południu, jak gdyby nigdy nic, wsiadła za kierownicę samochodu i zawiozła swojego syna na basen w Pałacu Buckingham, gdzie mały Jerzy uczy się pływać.

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.