"Lata mijają, staję się coraz mniej i mniej rozpoznawalny jako MacGyver". Dawny amant ma już 65 lat. Bardzo się zmienił

Gdy słynny MacGyver czyli Richard Dean Anderson pojawił się na zakupach w Malibu, niektórzy jego fani mogliby mieć prawdziwy problem z tym, by go poznać. On sam ma zdrowe podejście do upływającego czasu. "Tak działa grawitacja" - mówi. Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Richard Dean Anderson jako MacGyver i w 2015 roku Richard Dean Anderson jako MacGyver i w 2015 roku Materiały prasowe/Forum

Richard Dean Anderson

Spotkać MacGyvera na zakupach w Malibu? To z pewnością niecodzienny widok. Takie szczęście spotkało w środę paparazzi. Richard Dean Anderson dziś ma 65 lat i ciężko rozpoznać w nim amanta sprzed lat. Serial, który wyniósł go na wyżyny popularności był kręcony w latach 1985-1992 i doczekał się 7 sezonów. Opowiadał o perypetiach zaradnego eks-agenta służb specjalnych. I do tego bardzo przystojnego. Odważny i sprytny mężczyzna potrafił z każdej, nawet dramatycznej sytuacji wyjść obronną ręką.

Wygląda na to, że dni agenta specjalnego napakowane akcją i ciężkimi wybuchami są już dawno za nim - skomentował z pewnym przekąsem portal Uk.yahoo.com/movies.
Richard Dean Anderson jako MacGyver i w 2015 roku Richard Dean Anderson jako MacGyver i w 2015 roku Materiały prasowe/Forum

Richard Dean Anderson

O ile wielu fanów pewnie nie może się pogodzić, że dawny idol zniknął bezpowrotnie, to jednak na twarzy samego Andersona maluje się akceptacja dla upływającego czasu.

Wyglądał na zadowolonego ze swoimi siwymi włosami i najeżonym siwym wąsem - dodał portal.

Aktor zdaje sobie sprawę z tego, że nie przypomina już serialowego bohatera, ale ma do tego zdrowe podejście.

Gdy lata mijają, staję się coraz mniej i mniej rozpoznawalny jako MacGyver, bo takie skutki niesie za sobą upływający czas, a grawitacja tak działa na skórę, jest też tłuszcz i takie rzeczy, których ludzie nabywają podczas procesu starzenia się - mówił z ironią w Stuff.co.nz.
Richard Dean Anderson jako MacGyver i w 2015 roku Richard Dean Anderson jako MacGyver i w 2015 roku Materiały prasowe/Forum

Richard Dean Anderson

Choć Anderson na co dzień żyje w opętanej kultem młodości i piękna Kalifornii, to zmiany w ciele nie powstrzymały go jednak od robienia tego, co lubi.

Kiedy po raz pierwszy przeniosłem się do Kalifornii, pływałem nago w oceanie. Teraz nie wchodzę już do niego bez mojego kombinezonu - mówił w Architecturaldigest.com.

 

Richard Dean AndersonForum

 

Richard Dean Anderson w 2002 i 2012 roku Richard Dean Anderson w 2002 i 2012 roku Bulls

Richard Dean Anderson i Dana Delany w 2002 i oraz aktor w 2012 roku

Mimo wszystko aktor długo zachowywał młodzieńczy wygląd. Jeszcze w 2002 roku mógł się pochwalić szczupłą sylwetką. Anderson uchodził za niezłego przystojniaka i pogromcę kobiecych serc. Spotykał się m. in. z Teri Hatcher (byli ze sobą w latach 1985-88), niemiecką łyżwiarką figurową, Katariną Witt (1992), a nawet Larą Flynn Boyle (w 1995 roku), dowiadujemy się z Dating.famousfix.com. Najdłuższy związek stworzył z Apryl A. Prose (1996-2002), z którą ma swoje jedyne dziecko - córkę, Wylie Quinn Annarose Anderson. Uczucie połączyło go także z Daną Delany (na zdjęciu po lewej), z którą spotykał się w 2002 roku. Mimo licznych romansów, pozostał kawalerem.

Richard Dean Anderson z córką, Wylie Quinn Annarose Anderson w 2000 roku i jego córka teraz Richard Dean Anderson z córką, Wylie Quinn Annarose Anderson w 2000 roku i jego córka teraz Bulls/ Facebook.com/Wylie Quinn Annarose Anderson

Richard Dean Anderson z córką, Wylie Quinn Annarose Anderson w 2000 roku i teraz

Jedyna córka aktora, Wylie Quinn Annarose Anderson, jest owocem związku z Apryl Prose. Wylie przyszła na świat 2 sierpnia 1998 roku, w tym roku skończy więc 17 lat i tak teraz wygląda (zdjęcie po prawej). Aktor jest podobno samotnym ojcem.

Moim codziennym porannym rytuałem jest nakarmić psy, odwieźć moją córkę do szkoły i wrócić do domu - mówił w 2009 roku o swojej 10-letniej wówczas córce.

Wylie Quinn Annarose Anderson już teraz poszła w ślady ojca i połknęła bakcyla aktorstwa. Jak na razie wystąpiła w filmach "Stray" (2014), "Dorastająca nadzieja" (2010) i "The American Experience" (1988).

Richard Dean Anderson jako MacGyver i w 2015 roku Richard Dean Anderson jako MacGyver i w 2015 roku Materiały prasowe/Forum

Richard Dean Anderson

Dziś aktor ma 65 lat i jest na częściowej emeryturze. Oprócz tego, że był aktorem, imał się też innych zajęć - był reżyserem, producentem, a także kompozytorem - kiedyś był muzykiem jazzowym. Jeden z ostatnich jego projektów to serial "Stargate SG-1" kręcony w latach 1997-2007, w którym wcielał się w rolę generała Jacka O'Neilla. Pojawił się też w serialu prawniczym "Paragraf Kate" z 2011 roku. Aktualnie mieszka w Malibu, gdzie dał znać o sobie kolejny jego  talent. Aktor pomógł zaprojektować swój własny dom, który został wyróżniony przez "Architectural Digest". Przy wymyślaniu jego urządzenia inspirował się stylem z Minnesoty, skąd pochodzi.

Najpierw oglądałem jaskinie, zanim okazało się, że sam zacznę budować. Rano potrafiłem spędzić godziny na rozmyślaniu o tym, jak wykorzystać elementy, które kocham, czyli drewno, kamień i szkło - mówił w Architecturaldigest.com.

 

Richard Dean AndersonForum

 

Richard Dean Anderson w 2003 i 2014 roku Richard Dean Anderson w 2003 i 2014 roku East News

Richard Dean Anderson w 2003 i 2014 roku

Anderson jest częstym celem paparazzi. Tak aktor wyglądał w sierpniu zeszłego roku (po prawej). A jeszcze w 2003 roku (po lewej) aktor był sporo szczuplejszy, lubił też uprawiać sport.

Richard Dean Anderson w 2003 i 2014 rokuEast News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.