Wnuk Elvisa Presleya wkroczył na salony. "Pomijając niebieskie włosy, wygląda zupełnie jak słynny dziadek"

Choć ma 22 lata, do tej pory rzadko pojawiał się publicznie. Teraz wreszcie przyszedł na to czas: poznajcie Benjamina Keougha - wnuka Elvisa Presleya.

Dodajmy, że Benjamin Keough jest łudząco podobny do słynnego dziadka. Tak bardzo, że, gdy zobaczyliśmy jego najnowsze zdjęcia, po plecach przeszły nam ciarki. Benjamin pojawił się w towarzystwie swojej mamy, Lisy Marie Presley oraz babci, Priscilli Presley w czwartek na otwarciu wystawy poświęconej Elvisowi Presleyowi "The Elvis Experience-Musical Production" w Westgate Resort & Casino w Las Vegas. Nie tylko my byliśmy pod wrażeniem ogromnego podobieństwa do Elvisa.

Pomijając niebieskie włosy, syn Lisy Marie Presley wygląda zupełnie jak słynny dziadek, jeden i jedyny Elvis Presley - z niedowierzaniem pisał Toofab.com.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Benjamin Keough ma 22 lata. Choć pojawiał się już wcześniej na imprezach, do tej pory wolał pozostać w cieniu - to więc pierwszy raz, gdy zwrócił na siebie taką uwagę. Jednak mleko się rozlało. Teraz już trudno będzie mu ukryć niesamowite wręcz podobieństwo do słynnego dziadka. O tym, jak bardzo syn przypomina jej własnego ojca, mówiła też Lisa Marie Presley.

On jest tak bardzo podobny do Elvisa! Pewnego razu wszedł za kulisy koncertu, zapadła cisza, wszyscy się odwrócili i prosili go o zdjęcie, bo to było po prostu niesamowite. Czasami jestem oszołomiona, gdy na niego patrzę - mówiła .

Na razie jednak Keough nie zamierza wykorzystywać swojego wyglądu.

Teraz zajmuję się swoimi własnymi sprawami. Chcę, by sam zdecydował, kiedy się ujawni i zrobi to, co chce zrobić - powiedziała o jego muzycznych aspiracjach w Huffingtonpost.com.

Benjamin Keough może nie chciał się do tej pory "ujawniać", jednak zdecydowanie lubi zwracać na siebie uwagę - przynajmniej w gronie swoich przyjaciół. Często zmienia kolor włosów (nosił czarne, niebieskie), oczy lubi podkreślać kredką, a na szyi ma tatuaż. Wnuk króla rock'n'rolla pochwalił się nim na swoim Twitterze. Dodał też zdjęcie, do którego pozował w koszulce z podobizną Michaela Jacksona.

Czy to nie dziwne nosić koszulkę z wizerunkiem mojego ojczyma? Lol - skomentował.

Zaś zdjęcie, do którego pozuje z siekierą (!) i banknotami, opatrzył opisem:

Nie pytajcie, dlaczego to zrobiłem.

Przemysł muzyczny upomniał się o niego już, gdy miał 17 lat. Spekulowano , że jedna z topowych wytwórni podpisała z nim opiewający na 5 milionów dolarów kontrakt na nagranie pięciu płyt.

Moja muzyka nie będzie miała nic wspólnego z Elvisem, będzie zupełnie inna - gasił nadzieje żyjących legendą króla fanów.

Do tej pory nie udało mu się nagrać jednak żadnej płyty. W 2014 roku Perez Hilton dotarł do informacji , według których kontraktu nigdy nie było, a Benjamin aktualnie "koncentruje się na nauce".

Przypomnijmy, że Lisa Marie Presley jest jedyną córką Priscilli i Elvisa Presleyów. Wychodziła za maż 4 razy - za Danny'ego Keougha, Michaela Jacksona, Nicolasa Cage'a i Michaela Lockwooda. Benjamin Keough jest jej synem z pierwszego małżeństwa. Ma także 26-letnią siostrę, Riley Keough oraz przyrodnie siostry, 7-letnie bliźniaczki Harper i Finley (ich ojcem jest Lockwood).

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.