Robert Pattinson zaręczył się! "Kristen Stewart jest załamana, nie chciała w to uwierzyć"

"Kristen Stewart jest zdruzgotana" i "wypłakuje się na ramieniu Taylora Lautnera". Dlaczego? Jej eks - Robert Pattinson zaręczył się z FKA Twigs.

Robert Pattinson po około pięciu miesiącach znajomości poprosił o rękę swoją dziewczynę FKA Twigs . Choć sami zainteresowani nie ujawnili tej informacji, zrobił to za nich ich znajomy, raper, T-Pain.

Ona ciągle jest w trasie - opowiadał T-Pain w wywiadzie dla Vulture o współpracy z FKA Twigs. - Za każdym razem, kiedy do niej dzwonię, jest w innym miejscu. Ale teraz jest zaręczona, więc wszystko się zmieni.

Choć raper próbował potem obrócić swoją niedyskrecję w primaaprilisowy żart, to jednak mleko się wylało. Informację o zaręczynach Pattinsona szybko potwierdzili anonimowi informatorzy, m. in. "People" - cieszącego się opinią najbardziej wiarygodnego magazynu show-biznesowego.

FKA Twigs i Robert PattinsonFKA Twigs i Robert Pattinson ONeill/Todd G, PacificCoastNews / *ONeill/Todd G, PacificCoastNews/EAST NEWS ONeill/Todd G, PacificCoastNews / *ONeill/Todd G, PacificCoastNews/EAST NEWS

Pattison nim padł na kolana, miał pójść do rodziców swojej dziewczyny i poprosić ich najpierw o błogosławieństwo.

Rob poprosił jej mamę i ojczyma o błogosławieństwo - informuje źródło Hollywoodlife.com. - Byli oczywiście bardzo podekscytowani. On jest tradycjonalistą i do takich spraw jak na przykład małżeństwo podchodzi bardzo poważnie. (...) Jego rodzina. (...) Siostry Roba są w siódmym niebie. Uważają, że są dla siebie stworzeni, niczym dwie połówki pomarańczy.

Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich była to radosna informacja. Gdy o całej sprawie dowiedziała się Kristen Stewart , całkowicie się załamała, podało Hollywoodlife.com.

Początkowo myślała, że to primaaprilisowy żart, nie chciała w to uwierzyć. Gdy to do niej doszło, załamała się i całkowicie zmiotło to jej pewność siebie - opowiada informator portalu.

Kristen Stewart, Taylor LautnerKristen Stewart, Taylor Lautner AP/Denis Poroy AP/Denis Poroy

Z dołku postanowił ją wyciągnąć jej przyjaciel z planu sagi "Zmierzch" - Taylor Lautner.

[Taylor Lautnera - przyp. red.] wyciągnął do Kristen pomocną dłoń. Zaoferował jej wsparcie i tłumaczy jej, że nie ma na to wpływu i powinna w końcu pogodzić się z przeszłością - informuje anonimowe źródło portalu. - Podobnie jak wszyscy dowiedział się o zaręczynach z internetu i od razu zwrócił się do Kristen.

Stewart i Pattison rozstali się ponad dwa lata temu. Za powód uważa się zdradę aktorki, z którą mimo wysiłków pary gwiazdor "Zmierzchu" nie mógł się pogodzić. Ich rozstanie w 2013 roku uważa za definitywne, nie utrzymują ze sobą kontaktu. "Ten statek odpłynął" - mówią jego znajomi, dlatego nie uważał za koniecznie, aby o zaręczynach informować swoją byłą osobiście.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

Brixtol WOOD SPORT Parka black

Pier One Kardigan navy/white

Spodnie Jeansowe z Rozpięciami

Więcej o: