KKP ostro o Grycankach: Jest pewna granica estetyczna, którą Wiktoria Grycan przekroczyła. Poszło o TE ZDJĘCIA

W swoim programie "Magiel Towarzyski" dziennikarka postanowiła wziąć na tapetę sławne "Grycanki". Jak się pewnie domyślacie, Korwin Piotrowska nie należy do grona ich fanów.

Marta i Wiktoria Grycan uwielbiają drogie ubrania, Kim Kardashian i "fejm" na Instagramie. Nie są to zainteresowania, którymi można zaimponować prowadzącej "Magla Towarzyskiego". W swoim ostatnim programie skomentowała "zjawisko", jakim stały się sławna matka i córka. Jej stosunek do nich jest daleki od sympatii:

Panie Grycan wróciły ze zdwojoną siłą na Instagramy. Rzadko w "Maglu" mówimy o tym kto, jak wygląda, dopóki sam nie zrobi z siebie idioty. Teraz tę zasadę złamiemy. W lutym panie Grycan przeprowadziły bardzo ostry, zmasowany atak na Instagram. Mieliśmy Grycankę, która pozowała nad basenem i wydawało jej się, że jest sexy. (...) Mama Grycan robiła sobie różne makijaże, oczywiście wszystkie w stylu Kim Kardashian, która jest absolutną idolką rodziny Grycanów. Gratulujemy wzorów, więcej takich - skomentowała.

Karolina Korwin Piotrowska poświęciła oddzielną uwagę Grycance junior. Wiktorii oberwało się jeszcze mocniej niż jej matce - dziennikarka nawiązała do jej ostatnich sesji i nie zostawiła na nich suchej nitki.

Większym zjawiskiem medialnym jest córka, Wiktoria. Kiedyś była małoletnia i wyglądała starzej od swojej matki. Dzisiaj już nie jest małoletnia, ma trochę więcej lat i dalej wygląda starzej od swojej matki, chociaż jej idolką jest młodsza od jej matki Kim Kardashian. Na zdjęciu widzimy dziewczynę, która nie ma rozmiaru 0, ale ubrana jest tak, jakby miała rozmiar 0. Jest pewna granica estetyczna, którą niestety Wiktoria Grycan przekroczyła. Coś mi mówi, że świadomie. Wiktorio Grycan gratuluję ci fejmu - zwróciła się dziennikarka do młodej celebrytki.

Wiktoria GrycanWiktoria Grycan Instagram.com/victoriagrycan Instagram.com/victoriagrycan

Zgadzacie się z jej mocnymi słowami?

jus

Więcej o: