Malwina Wędzikowska i Rinke Rooyens wzięli ślub! Pobrali się w Azji

Malwina Wędzikowska i Rinke Rooyens po wielu latach wspólnego życia, zdecydowali się pobrać.

Malwina Wędzikowska i Rinke Rooyens mają opinię jednej z najbardziej szalonych i radosnych par polskiego show-biznesu. Ona to uznana i ceniona kostiumolog, on jeden z najbardziej wpływowych producentów. Teraz po latach związku wzięli ślub, potwierdził to portal Plejada. Ceremonia odbyła się w trakcie wyjazdu pary do Azji, który trwa już od miesiąca.

Na Instagramie Wędzikowskiej 1 stycznia pojawiło się zdjęcie zaproszenia ślubnego, otagowane słowami: 2015 rokiem dobrych wiadomości.

Zaproszenie na ślub Malwiny Wędzikowskiej i Rinke RooyensaZaproszenie na ślub Malwiny Wędzikowskiej i Rinke Rooyensa Screen z Instagram.com/malwinawedzikowska/ Screen z Instagram.com/malwinawedzikowska/

Jak można przypuszczać z pozostałych hashtagów, para pobrała się w Tajlandii i obecnie odpoczywa w Dhara Dhevi Chiang Mai, luksuwym kompleksie hotelowym, w którym można wynająć np. rezydencję z dwoma basenami czy willę.

Dhara DheviDhara Dhevi Screen z Dharadhevi.com/ Screen z Dharadhevi.com/

Rooyens był do 2010 roku mężem Kayah, choć ich związek rozpadł się już znacznie wcześniej. Razem prowadzili firmę producencką i pozostają w przyjacielskich stosunkach. Jak wspominała sama nowa pani Rooyens, ją i Kayah także łączą pozytywne relacje.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.