Ukochana Rinkego Rooyensa pojawiła się na imprezie BEZ STANIKA

Dziewczyna producenta z świadomie eksponuje swoje atuty.

Od dawna mówi się, że producent Rinke Rooyens , były mąż Kayah, u boku stylistki Malwiny Wędzikowskiej jest naprawdę szczęśliwy. Parę łączą nie tylko osobiste relacje, ale również sprawy zawodowe.

Rinke Rooyens, Malwina Wędzikowska.Rinke Rooyens, Malwina Wędzikowska. KAPiF

W piątek w Teatrze Roma odbyła się premiera spektaklu "Berlin, czwarta rano" z Katarzyną Zielińską , gwiazdą "Barw szczęścia", i Kacprem Kuszewskim , serialowym Markiem Mostowiakiem z "M jak miłość", w rolach głównych. Na premierze nie mogło zabraknąć celebrytów. Wśród zaproszonych gości pojawił się również producent telewizyjny Rinke Rooyens . Oczywiście, nie był sam. Towarzyszyła mu jego ukochana, Malwina Wędzikowska.

Rinke Rooyens, Malwina Wędzikowska.Rinke Rooyens, Malwina Wędzikowska. KAPiF

Partnerka Rooyensa realizuje się jako stylistka w programie "Szymon Majewski Show", którego producentem jest właśnie Rooyens. Zbieg okoliczności? Nic bardziej mylnego. Jakiś czas temu Rooyens postanowił zadbać o karierę ukochanej i dać jej pracę. Trzeba przyznać, że Wędzikowska nie ma problemów z eksponowaniem swoich kształtów. Jedna z najbardziej wziętych stylistek w Polsce, która pracowała m.in. dla Maryli Rodowicz, Dody oraz programu Top Model, pojawiła się na salonach bez stanika!

Malwina Wędzikowska.Malwina Wędzikowska. KAPiF

Stylistka TVN z pewnością nie ma się czego wstydzić, ale trzeba zaznaczyć, że taki strój w żaden sposób nie przystawał do sytuacji i był zwyczajnie nieodpowiedni na tego typu spotkanie. Czy stylistka zaliczyła wpadkę? Trudno twierdzić, że to przypadek. Kto powinien wiedzieć lepiej, jak się ubrać, jeśli nie ktoś, kto zajmuje się doradzaniem w sprawach mody na co dzień?

Malwina Wędzikowska.Malwina Wędzikowska. KAPiF

Malwina Wędzikowska , jak nietrudno zauważyć, nie miała pod swoją obcisłą sukienką absolutnie nic. Nie przeszkadzało to najwyraźniej ani jej partnerowi, ani jej kuzynce Ani Wendzikowskiej, z którą Malwina ochoczo pozowała do zdjęć. Trzeba zaznaczyć, że Ania, prezenterka stacji TVN, również wyglądała bardzo dobrze, ale jej sukienka nie przebiła stylizacji kuzynki.

Rinke Rooyens, Malwina Wędzikowska.Rinke Rooyens, Malwina Wędzikowska. KAPiF

Rinke Rooyens, Malwina Wędzikowska.Rinke Rooyens, Malwina Wędzikowska. KAPiF

Taka kreacja wywołała oczywisty efekt - fotoreporterzy skupili się właśnie na stylistce. Wędzikowska przesadziła z odważną stylizacją? Cóż, jedno trzeba jej przyznać, sylwetkę ma doskonałą. No i bywało gorzej... albo oryginalniej.

Rinke Rooyens i Malwina WędzikowskaRinke Rooyens i Malwina Wędzikowska KAPIF

Pat

Zobacz także:

Nowy "stary" Rinke Rooyens

Wendzikowska i dziewczyna Rooyensa to siostry

Górniak wyznaje miłość i całuje męża Kayah!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.