Miłość Olgi i Górala kwitnie. Planują ślub i zwierzają się "Party". Tyszce puszczają nerwy: Może jeszcze do sypialni wpuszczą?!

"Wkurza mnie romans Olgi i Górala" - stwierdza stanowczo Marcin Tyszka. Tymczasem w najnowszym "Party" ukazuje się obszerny artykuł o miłości uczestników "Top Model".

W mediach szybko podłapano love story Górala i Olgi Kaczyńskiej . Oboje piękni, oboje są modelami. Ona wygrała drugą edycję "Top Model", on odpadł tuż przed finałem czwartej. Zakochali się w sobie i głośno oraz często mówią o tym światu. W poniedziałek w najnowszym "Party" ukazał się artykuł, w którym para wyznała, że myśli już o ślubie.

Oboje kochamy góry i chcielibyśmy mieć góralskie wesele. To nasze marzenie. Olga myśli już nawet o sukni i obiecała, że nauczy się tańczyć po góralsku. To na razie wciąż marzenia. Wiemy, że mamy jeszcze czas. Ale kiedy poczujemy, że nadszedł odpowiedni moment, zaczniemy przygotowania i będzie pięknie! - mówi Góral.

Raptem dzień wcześniej Marcin Tyszka ostro skrytykował kupczenie swoją prywatnością.

Wkurza mnie, jak widzę romans Górala i Olgi. Ile można? Może jeszcze wpuszczą ludzi do swojej sypialni i będą nagrywać po nocy? Sorry, to nie o to chodzi.

W pewnym sensie para już to zrobiła, bo Kaczyńska opublikowała zdjęcie swojego ukochanego w pościeli.

Mateusz JarzębiakMateusz Jarzębiak Instagram.com/olgakaczynska Instagram.com/olgakaczynska

Tyszka twierdził, że uczestnicy "Top Model", póki są młodzi, powinni skupić się na karierze w modelingu, a nie na byciu celebrytami. Cóż, Góral i Olga nie przejęli się tymi słowami. Olga Kaczyńska w "Party"zdradziła wiele.

Zaczęliśmy rozmawiać o "Top Model". Później Mateusz zadzwonił i przegadaliśmy cztery godziny - relacjonowała Olga. - Gdy Mateusz przyjechał do Warszawy, stwierdziliśmy, że chcemy razem zamieszkać! Już po pierwszym spotkaniu wprowadził się do mnie - dodała.

Ich związek rozwijał się w błyskawicznym tempie, zaledwie 3 dni później Kaczyńska odwiedziła rodzinę Górala w Rabce-Zdroju, a tydzień później urządzili spotkanie obu rodzin. Góralowi zależało, by zrobić dobre wrażenie.

Bardzo się starał. Zrobił oscypek po góralsku - zdradziła Olga.

Mateusz 'Góral' Jarzębiak i Olga KaczyńskaMateusz 'Góral' Jarzębiak i Olga Kaczyńska Kapif Kapif

Kaczyńska zaznacza jednak, że miłość wcale nie przeszkadza im w karierze, co więcej, zamierzają ją robić razem.

Planujemy razem jeździć na zlecenia. Brać udział w tych samych kampaniach. Na start Dubaj i Mediolan, a docelowo Nowy Jork. Wszędzie będzie dobrze, ale tylko, gdy będziemy razem - wyjaśniła Olga w "Party".

Miłość miłością, świetnie, że im się układa, ale czy faktycznie powinni o niej tak chętnie opowiadać? Jak uważacie?

Zobacz wideo

Vic

Więcej o: